| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat radomszczański
Obiekty w okolicy
Sala bankietowa "Patio"
76
m
Radomsko
Pomnik Konspiracyjnego Wojska Pols...
159
m
Radomsko
I Liceum Ogólnokształcące
162
m
Radomsko
Starostwo Powiatowe
216
m
Radomsko
Kościół św. Marii Magdaleny
459
m
Radomsko

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Park Solidarności

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-09-18 15:18:00 (10 lat temu)
andre13
 
do Marcin Wodo: A dlaczego taka nazwa?
2015-09-18 19:49:31 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do Marcin Wodo: U nas "kopidoł" to grabarz.
2015-09-21 20:00:30 (10 lat temu)
do andre13: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-09-21 16:37:35 (10 lat temu)
do Marcin Wodo: Być może pozyskiwano piasek lub żwir...
2015-09-21 19:58:42 (10 lat temu)
andre13
 
do Jarosław Dubowski: Także mi na to wygląda.
2015-09-21 20:23:23 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Tu zabijano ludzi, lepiej nie żartować.
2015-09-23 01:18:46 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do Mariusz Brzeziński: Mariusz ja nie żartowałem, po drugie skąd mam wiedzieć że tam zabijano ludzi. Czy ktoś zakładając ten obiekt lub wstawiał zdjęcia o tym wspomniał, a powinien. Jest tu trochę brak informacji. Może Ci co znają historie tego parku wspomną o tym w opisie obiektu.
2015-09-23 08:05:38 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Nie ma tablicy, więc sam nie próbowałem "wymyślać". Ale miejscowi wspominają historie z czasów ostatniej wojny. Wiem że w Radomsku było duże getto.
2015-09-23 09:47:47 (10 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Czy getto było w tym miejscu?
2015-09-23 11:50:34 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Getto było w mieście. Sugerowałem tylko kto tu mógł ginąć. Po wojnie teren wyrównano i organizowanu tu wiele różnych impez masowych.
2015-09-23 12:33:39 (10 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-09-23 13:30:42 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet