| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Rakowiecka 47

Przedmioty znalezione na terenie budowy

Obiekty w okolicy
Na Niskich Łąkach 29
45
m
Wrocław
Rakowiecka 50
54
m
Wrocław
Rakowiecka 52
57
m
Wrocław
Na Niskich Łąkach 33
59
m
Wrocław
Na Niskich Łąkach 27
62
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rakowiecka 47

Obiekt jest w trakcie budowy
Inwestor: Vienna Development (3 inwestycje)
Zbudowano: 2017-2018
Budowa budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym.
Inwestor: Vienna S.A. Rakowiecka 47 SP. K. ul. Rynek 60, Wrocław.
Wykonawca: Vienna S.A. Building SP. K.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Długo to trwało - pamiętam że widziałem stoisko tego dewelopera na targach w Hali Stulecia jakieś 3 lata temu.
2017-02-19 19:46:41 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: A ja nie wiem, jakiego dewelopera, brak tablicy. Uzupełnisz w obiekcie?
Parę dni temu dowiedziałem się od robotnika, że powstanie w tym miejscu apartamentowiec.
2017-02-19 19:51:13 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: To musi być to - dopiszę ich do obiektu.
2017-02-19 19:52:31 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Świetnie! Czy dobrze odczytałem, że powstanie tylko dziesięć mieszkań?
2017-02-19 20:00:07 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Tak jest.
2017-02-19 20:02:21 (9 lat temu)
Oj wolno się to rozpoczyna...
2017-06-16 00:23:08 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Chyba jednak ruszą w tym miesiącu. Na tablicy stoi: Rozpoczęcie robót 06. 2017. Zakończenie 08.2018.
2017-06-16 09:42:42 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Nie zawsze słowo pisane jest "święte' ;-)
2017-06-16 09:44:07 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: No tak, napisali sobie, a ja w to uwierzyłem :)
2017-06-16 09:50:07 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Tak bywa. Przy Opolskiej też od kilku lat nic się nie dzieje

A mam tam świetną miejscówkę :)
2017-06-16 10:08:42 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: W Przerzeczynie - Zdroju stawiali super sanatorium i... splajtowali. Rozpoczęta (z poślizgiem) budowa stoi a tablica po prostu zniknęła.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uciekło "z"
2017-06-16 09:55:05 (9 lat temu)
Nieźle zachowana...
2017-07-19 20:07:52 (8 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Od góry, na niebiesko 1943.
2017-07-20 08:57:59 (8 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
Haha! Świetne. Do twarzy Ci w tym znalezisku :)
2017-07-19 15:16:17 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Jerunie jak Ty gryfnie wyglądosz. w tym nachtopie.
2017-07-19 16:16:12 (8 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Kosteczek użytkowników tych garnków nie znaleziono?
2017-07-19 20:07:01 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Dziękuję, ale znalezisko zostawiło na mojej głowie tyle rdzy, że musiałem wrócić do domu.
Udały się Niemcom te hełmy, dobrze kryją potylicę i uszy. W wykopie znaleziono jeszcze 6 nachtopów, ponadto taśmy z amunicją.
2017-07-19 19:19:12 (8 lat temu)
do piotr brzezina : Chciałem się poczuć przez chwilę, jak Powstaniec Warszawski. Oni też takie zdobyczne nosili.
2017-07-19 19:07:44 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
do Wacław Grabkowski: Wyglondosz jakbyś wrocoł spod Stalingradu.
2017-07-19 19:54:51 (8 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
do Wacław Grabkowski: Zapamiętaj sobie Wacławie, że po hełm zakładamy popularną czapkę "dokerkę" - hełm tak nie ugniata głowy i włosy się mniej wycierają :) Stara, sprawdzona metoda.
2017-07-19 21:10:24 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Noo, tam to dopiero najadłem się strachu, co widać po brzuchu.
2017-07-19 21:40:31 (8 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Niestety, nie :).
Myślę, że żołnierze porzucili "garnki" i zwiali w cywilnych ciuchach. Po tej stronie ulicy był obóz dla żołnierzy z Powstania. Pewnie tych siedmiu Niemców pilnowało naszych.
2017-07-19 21:46:01 (8 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do legion: Zgadza się, gdybym miał dokerkę, hełm nie obsunąłby mi się na oczy. Wyglądałbym przystojniej.
2017-07-19 21:53:17 (8 lat temu)
... że ta guma tyle lat wytrzymała pod ziemią, to jest ciekawe.
2017-07-31 22:16:31 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Tu też sporo wytrzymała pod ziemią

2017-07-31 23:00:23 (8 lat temu)
Stenek
 
do Neo[EZN]: Wytrzymała jako materiał, ale swoje właściwości dawno pewnie utraciła ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2017-07-31 23:25:54 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: No co, porzadna robota..źadne dziśejsie made i n P.R.C. :-)
2017-08-01 17:00:14 (8 lat temu)
Skąd u Prusaków znalazł się ten bagnet?
2017-07-31 20:42:55 (8 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Zdobicz ?
2017-08-01 16:59:02 (8 lat temu)
do vetinari: Mogło tak być :)
2017-08-01 21:02:13 (8 lat temu)
do vetinari: Faktycznie tak mogło być. Niesamowite, podbili Polskę, pokradli bagnety, potem jeden z nich trafił do Wrocławia i kilka lat później znów znalazł się w Polsce :)
2017-08-05 13:11:29 (8 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Jaka urodziwa fotowrona :-)
2018-12-05 13:57:51 (7 lat temu)
do Licho: Przepada za orzechami, ale wczoraj nie miałem przy sobie.
2018-12-05 16:49:19 (7 lat temu)
Dosyć długa budowa - prawie 2,5 roku.
2019-06-13 12:07:43 (7 lat temu)
Gasper
 
Kiedy najnowsze zdjęcie bez akacji?
2019-08-29 09:17:08 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale dom niczego sobie. Mnie martwi coś innego. Te wiekowe akacje zapewne niebawem runą...
Tu dokładnie widać jak się chylą ku upadkowi
2019-06-16 18:10:27 (7 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: Robinia nie jest specjalnie trwałym drzewem… ale za to bardzo żywotnym – pieniek po robinii błyskawicznie przemienia się w całkiem okazały krzak.
2019-06-16 18:14:19 (7 lat temu)
do Licho: Robinia czy akacja..., mam wrażenie że pierdyknie ;)
2019-06-16 18:18:37 (7 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do Licho: Na drugi dzień po naszej dyskusji te drzewa zniknęły. Licho wie kto tego dokonał? :)
Drzewa zagrażały życiu i zdrowiu.
2019-06-26 09:12:14 (7 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Gasper:
I bardzo dobrze, że nie ma już tych niebezpiecznych akacji.
Na Rakowieckiej nie ma chodnika, ludzie chodzą tędy tabunami.
2019-08-29 09:32:10 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Mój rozmiar :) Niemiecki hełm z II wojny światowej znaleziony w wykopie pod dom. Opodal, przy Rakowieckiej mieścił się obóz dla jeńców z Powstania Warszawski...
Budowa wielorodzinnego budynku przy Rakowieckiej 47.
2012
-
2017
2012
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2018
2017
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
Rakowiecka 47 na innych zdjęciach
Rakowiecka 47 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet