| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (10)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Henryka Pobożnego 11-13
35
m
Wrocław
Henryka Pobożnego 15-17
48
m
Wrocław
Kilińskiego 34
155
m
Wrocław
Jedności Narodowej 56
172
m
Wrocław
Jedności Narodowej 71a
245
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Restauracja "Endergarten"

Obiekt obecnie nie istnieje
Dawniej: Gesellschaftshaus "Endergarten"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mniszek
 
Prośba o przypisanie. Czy browar i restauracja były przy ul. Niemcewicza?
2015-07-29 14:44:50 (10 lat temu)
mniszek
 
+2 głosów:2
Dobrzy ludzie, jak już podmieniacie wrzucone wcześniej skany to zadbajcie o ich jakość! ..jeśli to jest możliwe. Wrzuciłem skan oryginału. Fakt, minimalnie mniejszy od przepisowego, ale super jakość, no i ktoś (osobnik nie podpisał się pod podmianą) chcąc być mądrzejszym wrzucił skan z ebay'a, nieco większy ale wyblakły jak ciotka nieboszczka... Ma to sens?? Żeby choć na fotoshopie kolory chciałoby mu się podciągnąć... Piszę to dlatego, ponieważ nie mam możliwości zrobić kolejnej zmiany.
2015-09-03 11:09:12 (10 lat temu)
esski
 
do mniszek: Trzymaj się przepisowych rozmiarów zawartych w regulaminie fp.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: hhhhhhhh
2015-07-29 15:14:44 (10 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
do mniszek: Przy Henryka Pobożnego 12
2015-07-29 19:30:35 (10 lat temu)
mniszek
 
+2 głosów:2
do esski : Cześć! Słuchaj chłopie.. Często strona obcina skany do 1400 pikseli.. Jeśli czasem wrzuciłem błędnie zdjęcie na stronę to przy edycji wyskakuje czerwone okienko z ostrzeniem iż skan powyżej 1400 jest za duży i może (chyba przez administratorów) zostać zmniejszony.. Więc o co tu wreszcie chodzi i jakie wreszcie te skany maja być???
A tak swoją drogą to mógłbyś przestać się czepiać lub po prostu omijać moje wrzutki szerokim łukiem... wyjdzie Ci to na zdrowie:)
2015-07-29 16:09:12 (10 lat temu)
Hellrid
 
+5 głosów:5
do mniszek: 1. Nie jest to możliwe, żeby Ci strona "obcinała" skany, bo nie ma takiej funkcji.
2. Nie przejmuj się tym co, jest napisane podczas podmiany zdjęcia - o "przekroczeniu rozmiarów", jest to tekst sprzed 3-4-5 lat?, możesz podmienić nawet na 2500px lub większe, ale i tak się podmieni.
3. Rozmiar o którym pisze esski to 1600 px na dłuższym boku, teoretycznie nie powinniśmy schodzić poniżej, ale w wielu wypadkach nie można "chwilowo" dostarczyć wskazanego. W przypadku wskazanego źródła "zbiory własne" jasne jest, że możesz zrobić skan i zmniejszyć go do 1600px. To samo tyczy się Dariusha, który mi zarzucił usuwanie zdublowanej pocztówki z Lwówka Śl., wskazując zbiory własne, ale 1200px na dłuższym boku - bezsensu...

Do esski - nie bądź bardziej papieski, niż sam papież - można wytypować Twoje zdjęcia, które w żądanych przez Ciebie rozmiarach wg. Twojego toku myślenia i nadgorliwości nie powinny się na portalu znaleźć, a jednak są:
2015-07-29 16:30:08 (10 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do mniszek: ----A tak swoją drogą to mógłbyś przestać się czepiać lub po prostu omijać moje wrzutki szerokim łukiem... wyjdzie Ci to na zdrowie:)
Nie, nie mogę zaprzestać,
2015-07-29 16:35:27 (10 lat temu)
esski
 
do Hellrid: Fotka sprzed 5 lat, natenczas były inne przepisy, jak znajdę oryginałazienka to wrzucę nawet 4k pixeli
2015-07-29 16:33:11 (10 lat temu)
mniszek
 
do Hellrid: A jednak coś jest nie tak, ponieważ nigdy nie ustawiałem na 1400 pikseli, lecz zawsze kilka więcej, a dziś trzy kolejne skany po wrzuceniu zostały przycięte do 1400:




2015-07-29 21:01:20 (10 lat temu)
vigo
 
do mniszek: Zwróć uwagę, że to są zdjęcia pionowe. Prawdopodobnie przy wrzucaniu zdjęć masz zaznaczoną opcję: zmniejszaj automatycznie zdjęcie.
2015-07-29 21:31:11 (10 lat temu)
do vigo: Tak jest - jeżeli ktoś nie chce mieć zmniejszanych zdjęć to może wyłączyć tę opcję.
2015-07-29 21:39:28 (10 lat temu)
mniszek
 
do Neo[EZN]: Miło mądrego posłuchać:) dzięki! ...a swoją drogą po co jest ta opcja, skoro zdjęcia w tych wymiarach nie powinny być wrzucane??
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2015-07-29 21:45:47 (10 lat temu)
vigo
 
do mniszek: Regulamin (dot. odstępstw)

§14. Wymiary:

1. Zdjęcia cyfrowe:
za standardowe wymiary fotografii przyjmuje się obraz o wymiarach 1500x900 pikseli i odwrotnie przy kadrze pionowym. Za maksymalne wymiary fotografii przyjmuje się obraz o szerokości 1700 pikseli i wysokości 1100 pikseli, i odwrotnie przy kadrze pionowym (obowiązuje od 18.02.2014). Dopuszcza się zamieszczanie zdjęć o większym rozmiarze w przypadku fotografii panoramicznych, lotniczych, archiwalnych - zawierających wiele szczegółów, pod warunkiem ich wysokiej jakości. Odstępstwa są dopuszczalne w naprawdę szczególnych, jednostkowych przypadkach.
2015-07-29 22:32:42 (10 lat temu)
TW40
 
do mniszek: Swoje zdjęcie zawsze możesz podmienić - czyli wrócić do dawnego skanu (najlepiej o zbliżonych wymiarach do aukcyjnej podmianki). Służę pomocą jakby coś ;-)...
2015-09-03 12:07:40 (10 lat temu)
2015-09-03 19:19:57 (10 lat temu)
mniszek
 
do TW40: Dzięki! Zmieniłem, ale rozwodniony skan stracił na jakości...
2015-09-03 12:32:37 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Restauracja "Endergarten" na archiwalnych mapach i planach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet