| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat zawierciański
Obiekty w okolicy
Rokitno 71
62
m
Rokitno
Rokitno 70
69
m
Rokitno
Rokitno 77
72
m
Rokitno
Rokitno 67
105
m
Rokitno
Kościół św. Marii Magdaleny
109
m
Rokitno

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rokitno 73

zawierciański /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
x xx
 
+1 głosów:3
a to co - kościół i plebania ? jakieś nie polskie toto jeżeli toto to toto.
2012-08-24 08:55:42 (13 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
widzę że mój fan-klub już nie śpi i że się podoba :)
2012-08-24 08:59:25 (13 lat temu)
Władysław Ruszkowski
 
+1 głosów:1
Toto to jest toto, jednak jaki piękny ażurowy płot, ze zbojonego betonu.
2012-08-24 09:14:30 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
A czy ktoś coś wie o tej kapliczce (kościółku).
2012-08-24 09:21:30 (13 lat temu)
s_mile
 
do x xx: Kościół w tej wsi jest kilkadziesiąt metrów dalej ( można zerknąć na mapę, oznaczyłem lokalizacje. Podejrzewam, że jest to kapliczka na terenie prywatnej posesji. Przy najbliższej bytności tam postaram się dowiedzieć co i jak.
2012-08-24 19:02:14 (13 lat temu)
x xx
 
do Władysław Ruszkowski: akurat lubię takie klimaty, nawet płot czy ogrodzenie z pręta zbrojeniowego czy złomu poprodukcyjnego (ażurowe pasy blachy ) to wszystko ma koloryt naszych czasów.
2012-08-24 09:19:33 (13 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: pewnie autor tego pięknego zdjęcia , prosiłby się kadr z przeciwnej strony. czy ten minus to od Ciebie ?
2012-08-24 09:29:12 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do x xx: Nie, późniejszy plus :) A o kaplicę (kościółek) pytałam, bo nic o nie znalazłam.
2012-08-24 09:41:11 (13 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: dałem wszystkim po plusie chociaż ta forma anonimowego wyrażania opinii nie bardzo mi odpowiada, poczekamy na s-mile jak wroci z komendy (pewnie policjant jak większość tutejszych) i coś opowie.
2012-08-24 09:49:23 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do x xx: A co myślisz, że tu tylko policjanci i żandarmi ;) Myślę, że z mundurowych to chyba najwięcej kolejarzy.
2012-08-24 10:08:01 (13 lat temu)
pawulon
 
do x xx: Ani on miejscowy, ani policmajster. S_mile jest z Wrocławia a gdzie pracuje to kiedyś sam napisał, więc jak ktoś ciekaw niech szuka ;))
2012-08-24 11:04:08 (13 lat temu)
x xx
 
do ZPKSoft: uderzyłem w stół i nożyce się odezwały, myślę o tym co niżej a teraz wyżej , apropo mundurowych kolejarzy to zamilkł skrzypa skądinąd mój dawny antagonista , jeden z wielu , wielu ulubionych moich antagonistów , Ty jesteś jak siostra.
2012-08-24 11:39:25 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: Ja akurat wiem, dyć to mój były sąsiad. Ale wracając do kościoła. To kościół Marii Magdaleny jest z 1876 r. Wcześniej we wsi były dwa kolejne drewniane, ale chyba to nie o naszym mowa . Za mały na obiekt klarysek.
2012-08-24 20:48:38 (13 lat temu)
x xx
 
do s_mile: czekam z niecierpliwością, prywatna kapliczka, sądząc po wyglądzie kondycja tego sakro interesu najlepsza nie jest : (
2012-08-24 19:25:21 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet