| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (40)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Kopalnia piasku
733
m
Ruda Śląska
Szyb "Barbara"
1169
m
Bytom
Szyb Leon
1230
m
Ruda Śląska
Basen "Slavia"
1714
m
Ruda Śląska
Szyb Johann
1263
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stan infrastruktury tramwajowej trochę ponad miesiąc po likwidacji biegnącej tędy linii nr 18: pokryte rdzą torowisko i brak trakcji, którą jak widać na tym odcinku zdemontowano od razu.
2016-04-17 13:35:38 (10 lat temu)
do zygmunt_ra: Coooo??? Znów zlikwidowali linię tramwajową w GOP?!!!? Makabra! To była jedna z moich ulubionych linii - :((( Aż trudno w to uwierzyć!!! Coś strasznego :(
2016-04-17 17:17:13 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Już przeszło rok jak wycofali tramwaj
2016-04-17 17:31:31 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: No niestety - i to się jeszcze odbyło przy aprobacie władz Rudy, która podobno spełniła życzenie większości mieszkańców w tym temacie, zwłaszcza tych mieszkających przy torowisku. Bywało też niebezpiecznie na niektórych odcinkach, gdzie tramwaj jeździł po niewydzielonym "jednotorze" w przeciwnym kierunku do pasa ruchu. Ostatecznie likwidacja nastąpiła podobno z powodu złego stanu technicznego wiaduktu (nie wiem którego). Tak, czy siak pewnie zdecydowała ekonomia.
2016-04-18 03:28:16 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet