| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kościół Świętej Trójcy
Najbliższe atrakcje turystyczne
Sanktuarium Matki Boskiej z Lourdes
198
m
Ruda Śląska
Wieża ciśnień
369
m
Ruda Śląska
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej...
3980
m
Chorzów
Kościół św. Wawrzyńca i św. Antoni...
4008
m
Ruda Śląska
Kościół ewangelicko-augsburski imi...
4341
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Kościół Świętej Trójcy

Obiekt jest w trakcie remontu
Architekt: Ludwig Schneider (66 realizacji)
Wykonawca: Fedor Wieczorek z Królewskiej Huty (1 realizacja)
Atrakcja turystyczna
Zbudowano: 1902
Zabytek: A/1312/83 z 10 VIII 1983

Wzniesiony w stylu neoromańskim, murowany, bazylikowy. Elewacja zewnętrzna pokryta piaskowcem. Autorem projektu jest najpopularniejszy górnośląski architekt przełomu XIX/XX w.- Ludwig Schneider. Wyposażenie wnętrza oryginalne XIX-wieczne.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
Wszystkim Górnikom i Barbarom życzę wszystkiego najlepszego.
2024-12-04 11:13:34 (rok temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-04-08 22:08:44 (2 lata temu)
Ołtarz Pan Jezus w Ogrójcu.
2019-04-21 18:48:05 (7 lat temu)
Ołtarz Pan Jezus w Ogrójcu.
2019-04-21 18:48:24 (7 lat temu)
do Eugeniusz S.: Dopisane, dzięki
2019-04-21 18:54:37 (7 lat temu)
Stenek
 
Chyba oryginalne, przedwojenne malowanie ścian?
2019-11-16 10:36:06 (6 lat temu)
do Stenek: Po remoncie z powodu szkód górniczych. został odmalowany tak jak był kiedyś.
2019-11-16 18:34:19 (6 lat temu)
Stenek
 
do Eugeniusz S.: To dobra wiadomość, bo wiele świątyń, w okresie remontów w PRL pozbyło się starego oryginalnego malowania, czy t fresków czy innego rodzaju malowania
2019-11-16 19:02:24 (6 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+12 głosów:12
Dzisiaj mam jubileusz jak 10 lat zabawiam się FP.
2021-01-18 22:15:21 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
Dziękuje....................
2021-01-19 18:22:12 (5 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Gorąco winszuję :)
2021-01-18 23:09:36 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Gratulacjie zpoza Olzy, i do następnych lat dóźo pięknych przygud z aparatem w ręce, i nie tylko ☺☺☺
2021-01-19 15:46:08 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Przyjmij gratulacje oraz życzenia jeszcze wielu lat w zdrowiu i z satysfakcją w działaniu na portalu.
2021-01-19 16:02:04 (5 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Gratulacje!!!
2021-01-19 19:35:52 (5 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Gratuluję :)
2021-01-19 19:38:16 (5 lat temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Gratuluje ! zarówno stażu jak i ilosci zdjęć. Przez te 10 lat wzbogaciłeś nasz Śląsk o piękną kolekcję fotografii :)
2021-01-20 05:28:16 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do Eugeniusz S.: Gratuluje i przypominam sobie jak 9 lat do zatku Ty z Tomkiem Górnym namawialiście mnie żebym zaczął działać na fotopolsce i tak się zaczęła moja historia na tym portalu i za to Wam dziękuje.
2021-01-19 18:28:59 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Jak ten czas leci .
Czasem najtrudniej jest zrobić najprostsze zdjęcia. Neil Leifer
2021-01-19 19:30:12 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Witraż Przemienienie na Górze Tabor
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zzzzzz
2022-10-13 15:31:22 (3 lata temu)
do Eugeniusz S.: dzięki , poprawione
2022-10-13 15:55:28 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
To jest św Łukasz.
2022-10-13 15:28:43 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
Figura św. Jana
2022-10-13 15:27:38 (3 lata temu)
Krzyś_
 
+3 głosów:3
UFO nad Kochłowicami.
2025-04-17 13:22:08 (rok temu)
do Krzyś_: Ostatnio leciał helikopter.
2025-04-17 16:44:14 (rok temu)
do Eugeniusz S.: Jak przejeżdżałem koło Twojego bloku, to też leciał.
2025-04-17 17:02:46 (rok temu)
PiotrW
 
+5 głosów:5
do piotr brzezina : Będą święta, w zeszłym roku też leciał i były.:)
2025-04-17 17:29:38 (rok temu)
do PiotrW: U mnie na boisku lądują, z narządami do przeszczepu.
2025-04-17 17:54:49 (rok temu)
2025-04-18 10:38:42 (rok temu)
do Eugeniusz S.: Tak, to ten wylądował z sercem
2025-04-18 10:59:10 (rok temu)
Pokaż na mapie
36 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Kościół Świętej Trójcy
Kościół św Trójcy
1902
-
1910
1902
-
1921
1905
-
1924
1920
-
1939
1920
-
1939
1939
-
2004
1939
-
2008
2007
-
2011
2010
-
2011
2011
-
2011
Kościół Świętej Trójcy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet