| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (20)
Obiekty w okolicy
Wiadukt kolejowy
20
m
Ruda Śląska
Zabrzańska 10 - 10a
46
m
Ruda Śląska
Zabrzańska 8
62
m
Ruda Śląska
Zabrzańska 6
74
m
Ruda Śląska
Miejskie Przedszkole nr 14
97
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mag
 
Budka dla dróżnika, a buda dla psa...
2020-01-27 17:27:58 (6 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
... posterunek (już parę razy pisałem)
2020-01-27 17:29:34 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do mag : Można inaczej wytłumaczyć, albo zlecić informację komuś innemu. Nie wszyscy znają się na kolejnictwie a nazwa budka wzięła się z mojego zdjęcia, gdzie na przejeździe kolejowym stał posterunek z napisem na drzwiach "budka obsługi technicznej" Jak znajdę podeślę link.
2020-01-27 17:57:05 (6 lat temu)
do mag : Pierwszy raz słyszę że to posterunek dróżnika ?
2020-01-27 17:37:35 (6 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Kolejarze będąc na służbie, pełnią swoją służbę na posterunku.
2020-01-27 17:38:26 (6 lat temu)
do piotr brzezina : fotopolska wzbogaca ☺☺☺
2020-01-27 17:41:28 (6 lat temu)
do esski : Tylko" posterunek" jako obiekt?
2020-01-27 17:41:11 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
2020-01-27 17:43:33 (6 lat temu)
esski
 
do piotr brzezina : Tak, dlaczego nie, Na PKP dość często spotykany termin.. posterunek odstępowy, posterunki w równych częściach wielu stacji, czyszczenia wagonów, płozowego, nawęglania, paliw płynnych, toczenia obręczy...Nie wiem jak dziś, ale w latach 80...90.. XX wieku to powszechnie używane słowo.
2020-01-27 17:45:49 (6 lat temu)
do vetinari: Jeszcze zostanę kolejarzem i będę siedział w "budce dla psa"
2020-01-27 17:44:22 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Dziękuje bardzo, można to wytłumaczyć grzecznie ale "mag" zawiodły nerwy
2020-01-27 17:46:38 (6 lat temu)
do esski : Dziękuje za informację
2020-01-27 17:47:36 (6 lat temu)
mag
 
do piotr brzezina : Piotrze, trochę dystansu....
2020-01-27 19:48:46 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do mag : Piszesz jak bym zrobił to specjalnie ("parę razy pisałem"), może pisałeś ale ja w tym czasie nie zwracałem na to uwagi albo nie zauważyłem. Można zwrócić uwagę tak jak inni to robią.
2020-01-27 20:00:03 (6 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do mag : Mag, czy jesteś w ogóle w stanie pojąć że dla wielu osób sprawy kolei to czarna MAGia. Podobnie jak dla ciebie czarną MAGią jest wszystko pozostałe....
2020-01-27 20:12:20 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet