| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Szyb Walenty 24
67
m
Ruda Śląska
Kopalnia Węgla Kamiennego "Walenty...
157
m
Ruda Śląska
Stacja wentylatorów głównych przy ...
349
m
Ruda Śląska
Stacja kolejowa Ruda Śląska Połudn...
1036
m
Ruda Śląska
Południowa 7
1121
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Szyb Walenty 25

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1916
Dawniej: Dział BHP kopalni Wawel
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Toż tam na pewno było Bezpiecznie i Higienicznie w Pracy ;)
2012-01-03 00:16:39 (14 lat temu)
Obiekt już nieistnieje.
2019-11-03 21:10:33 (6 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Jak pisuje Festung - mocna fotka!
2012-01-02 22:46:34 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
Szkoda biduli :(
2012-01-02 22:59:40 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do pawulon: Na te dwa budynki był przetarg nie wiem czy je ktoś kupił.
2012-01-02 23:21:03 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: A nie wiesz czy był zapis o odrestaurowaniu czy o możliwości wyburzenia i postawienia nowego?
2012-01-02 23:22:32 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do pawulon: Są objęte ochroną konserwatorską, do 1945 roku w jednej z nich mieszkał dyrektor kopalni.
2012-01-02 23:28:18 (14 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do Eugeniusz S.: We Wrocławiu ochroną konserwatorską objęta była Rzeźnia Miejska i tyle po niej zostało :)
2012-01-02 23:32:31 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do pawulon: W Chorzowie rzeźnia jest wpisana na listę zabytków i też nie wiadomo jak długo jeszcze będzie stała.
2012-01-02 23:39:23 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: Sam ten obiekt na FP zakładałem i stale mu kibicuję, oby się obronił i nie został jakąś Stonką czy inną Biedronką ;)
2012-01-02 23:45:28 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do pawulon: Biedronka już jest obok w w byłej hali targowej.
2012-01-02 23:55:52 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: To i tam już się rozpleniła. Aby zniszczyć stonkę to zbierałem ją na polu do wiadra z wodą, a jak się pozbyć Biedronek? ;))
2012-01-03 00:04:54 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do pawulon: Prosta sprawa - nie kupować tam.
2012-01-03 00:51:57 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Myślisz że z głodu (pieniądza) sama zdechnie? ;)
2012-01-03 00:56:17 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Spalony budynek działu BHP.
Szyb Walenty 25
2011
-
2012
2011
-
2012
2012
-
2013
2012
-
2013
2013
-
2013
Szyb Walenty 25 na innych zdjęciach
1960
-
1970
1960
-
1970
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet