| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. 1 Maja
Więcej (136)
Obiekty w okolicy
1 Maja 228
19
m
Ruda Śląska
1 Maja 232
24
m
Ruda Śląska
1 Maja 226
37
m
Ruda Śląska
1 Maja 234
45
m
Ruda Śląska
1 Maja 227
47
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

1 Maja 230

Zbudowano: 1892
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+4 głosów:4
Hołota niczego nie uszanuje, rosną pokolenia dziadostwa, bo żul płodzi żula. Taki piękny remont zbeszczeszczony bazgrołami. Oni organicznie nienawidzą uporządkowanego świata. Sprowadzają go do swego poziomu slumsu.
2012-07-16 09:43:42 (13 lat temu)
pawulon
 
Eugen, a co jest na tej tabliczce po prawej od wejścia?
2012-07-16 10:31:34 (13 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Pojmanemu graficiarzowi należało by wysprejować ubranie.
2012-07-17 07:28:10 (13 lat temu)
do pawulon: To jest szyld który pozostał po sklepie z dopala......
2012-07-16 19:50:40 (13 lat temu)
pawulon
 
do Eugeniusz S.: Dzięki ;)
2012-07-16 22:49:24 (13 lat temu)
do Eugeniusz S.: Czy piszecie o tej samej tabliczce? ;) Zielonkawy szyld po lewej faktycznie może być pozostałością po sklepie ale ciekawe czego dotyczy czarna tabliczka po prawej od zielonych drzwi wejściowych...
2012-07-17 07:05:39 (13 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): Ja właśnie o nią pytałem ;)
2012-07-17 09:40:50 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do pawulon: Też tak sądziłem... :) Coś nam Eugen "wrogą propagandę" siać zaczął ;))
2012-07-17 11:29:30 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Widocznie prawa z lewą mu się pomyliły. Ja po jego odpowiedzi też nie zwróciłem uwagi że napisał nie o tym o co pytałem, ale może to sprostuje ;)
2012-07-17 11:42:14 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do pawulon: Wszystko możliwe...:) Bądźmy jednak dobrej myśli :)
2012-07-17 21:43:38 (13 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do pawulon: Masz racje pomyliłem strony tu masz zdjęcie tej tablicy.
2012-07-18 21:00:30 (13 lat temu)
pawulon
 
do Eugeniusz S.: Dzięki Eugen. Jak widać to dość ważna tablica, szkoda tylko że nie ma podanego nr-u ew. zabytku.
2012-07-18 21:38:35 (13 lat temu)
do Eugeniusz S.: :)
2012-07-19 06:49:59 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
1 Maja 230 na innych zdjęciach
1940
-
1941
1940
-
1941
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet