| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dzielnica Chebzie
ul. Dworcowa
ul. Niedurnego Piotra
ul. Nowobytomska
ul. Pawła
ul. Powstań Śląskich
ul. Przedtorze
ul. Styczyńskiego Jana
ul. Szkolny
ul. Węglowa
ul. Zabrzańska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Chebzie

Dawniej: Morgenroth
Religia
Zieleń
Sport
Kolej
Przemysł
 
Wojsko
Edukacja
Transport
Budowle
Kultura
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...101112131415161718
pawulon
 
Jaka piękna galeria kominów, wyglądają jak szpaler drzew w alei zasłużonych ;)
2009-06-30 23:32:23 (16 lat temu)
:(
 
Z datowaniem coś nie tak. Proponuję poprawić na przedwojnie.
2010-04-07 17:46:17 (16 lat temu)
do :(: 1921 lub wcześniej.
2010-04-07 18:00:26 (16 lat temu)
do :(: To prawda Paduszku - mieliśmy kiedyś mały problem po tym jak przypadkiem złe pytanie do bazy zadałem i ustawiłem każdej fotce datę na 31 sierpnia 2008 roku. Daty poprawiłem z backupa ale 40 fotek ręcznie musiałem korygować - o tym najwidoczniej zapomniałem.
2010-04-07 18:01:13 (16 lat temu)
:(
 
do Neo[EZN]: Ach, teraz już wszystko jest w porządku, więc mój komentarz jest zbędny.
2010-04-07 18:35:47 (16 lat temu)
Wow. Wygląda jak autostrada. Ciekawe jaki wybiorą wariant poprowadzenia tej trasy przez Gliwice... coś nie za bardzo mi się widzi taka trasa przez środek miasta.
2009-10-24 22:50:17 (16 lat temu)
zuf
 
do Neo[EZN]: I to jest dla mnie nie zrozumiałe dlaczego droga takiego typu nie dostała status autostrady chociaż do niego się kwalifikuje. Dla przykładu wrocławska obwodnica będzie autostradą o numerze A8.
2009-10-25 01:04:24 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Mnie też| się nie widzi, ale skoro władze Gliiwic chcą:/ Tyle że w Gliwicach DTS będzie już węższa. Po dwa pasy w obie strony i bez pasa zieleni w środku. A pobiegnie (jeśli nic się nie zmieni) wzdłuż dawnego kanału kłodnickiego.
2009-10-25 03:56:14 (16 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Faktycznie DTŚ w Gliwicach ma mieć już niższą rangę. A kanał jak obecnie wygląda? Ściek czy rów bez wody?
2009-10-25 10:23:11 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Takie zagłębienie, częściowo zasypane. Wody w tym nie ma.
2009-10-25 15:51:49 (16 lat temu)
Skrzyżowanie ulic Niedurnego, Pokoju i Czarnoleśnej.
2009-10-29 21:45:07 (16 lat temu)
Pomyłka w przypisaniu - to nie jest szpital w Rudzkiej Kuźnicy a szpital zakaźny w Nowym Bytomiu, znajdował się przy Niedurnego obok głownej bramy Huty Pokój. Po lewej widać pomnik Eduarda Gustava Maiera. Za : W roku 1900 powstał pomnik Eduarda Mayera11, byłego generalnego dyrektora huty „Pokój”, który przez odbudowie tejŜe po wielkiej katastrofie w roku 1887 pozostawił po sobie pamięć, tak wśród akcjonariuszy huty, jak też robotników. Jemu zawdzięcza się też powstanie orkiestry hutniczej i zawodowej straży pożarnej huty. Osobę Mayera na pomniku przedstawia biust jego z twarzą skierowaną w stronę huty, na cokole z czerwonego, szlifowanego marmuru z napisem „Eduard Mayer”. Cokół spoczywa na granitowym postumencie w postaci kwadratowych stopni. Na stopniach postać hutnika z zaścierą; w jednej dłoni trzyma kleszcze, a drugą wznosi w górę. U stóp hutnika robotnik młodociany i koło zębate.
2010-03-21 10:49:26 (16 lat temu)
Adres szpitala w/g Spisu Tetefonów z 1968r. to ul. Niedurnego 54, raczej prawidłowy - ten adres obecnie przeszedł na pawilon w którym mieści się Bank Śląski.
2010-03-21 12:28:41 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Gwoli wyjaśnienia: zaściera, zauściera - fartuch roboczy kowala lub hutnika
2010-03-21 11:02:38 (16 lat temu)
Wielki piec nr VI.
Jeśli ktoś by pytał to Huta pokój obecnie posiada _jeden_ wielki piec...
2010-03-21 10:52:19 (16 lat temu)
Ale perełkę Paduszek dorwał.
2010-04-07 17:58:21 (16 lat temu)
:(
 
do Neo[EZN]: To rzeczywiście prawdziwa perła, częściowo zdjęcia są tak duże, że potrzebny by był większy skaner.
2010-04-07 22:27:43 (16 lat temu)
Ten budynek mieścił kiedyś komorę celną.
2010-09-19 14:22:20 (15 lat temu)
Ano, Ruda już w Polsce była.
2010-09-19 15:38:13 (15 lat temu)
177 Dyskusji (ostatnia 15 lat temu)
Dzielnica Chebzie - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Dzielnica Chebzie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet