| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Rybnicka
(x2)
1
33
35
37

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Rybnicka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wygląda jak niedokończona budowa kopuły monolitycznej.
2020-09-17 18:02:27 (5 lat temu)
do ritterswalder: Nikogo nie było żeby się zapytać, jutro jadę tam jeszcze raz może kogoś tam spotkam
2020-09-17 18:04:54 (5 lat temu)
fantom
 
do piotr brzezina : W Katowicach przy Gliwickiej jest podobny obiekt:
2020-09-17 18:17:14 (5 lat temu)
do fantom: Kształtem jest prawie taka sama ale wielkością się różnią, pojadę i będę szukał informacji.
2020-09-17 19:15:38 (5 lat temu)
do fantom: Ale powstawał inaczej - na szalunku pneumatycznym.
2020-09-17 21:59:14 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Jest to budynek mieszkalny, budowany z problemami, gdyż mieli pod górkę z Panią prezydent Rudy Śl. Niebawem będą zdjęcia wnętrza (po rozmowie z właścicielem domu)
2020-09-20 12:47:44 (5 lat temu)
do piotr brzezina : Znaczy z wnętrza szalunku?
2020-09-20 15:14:43 (5 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Jeszcze nie wiem ale jestem ciekawy rozmieszczenia pomieszczeń.
2020-09-20 16:06:32 (5 lat temu)
Stenek
 
A co to - igloo?
2021-01-23 20:26:46 (5 lat temu)
mag
 
2021-01-23 21:04:49 (5 lat temu)
Askofer
 
To ciekawie wygląda na tym zdjęciu trochę przypomina Jurtę. Ciekawe jak wygląda po ostatnich wiatrach
2022-02-04 12:37:04 (4 lata temu)
do Stenek: Jest to budynek mieszkalny o powierzchni 100 m2, możesz mi wierzyć, byłem w środku
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2021-01-23 20:29:29 (5 lat temu)
do Stenek: To jest dom kopułowy
2022-02-04 12:21:19 (4 lata temu)
Stenek
 
do piotr brzezina : No jasne, że wierzę, ale dość dziwny, nieprawdaż? Mieszkalny, czy bardziej wypoczynkowy, taki letniskowy?
2021-01-23 20:34:37 (5 lat temu)
do piotr brzezina : Ale "jest" czy "ma być" - bo odnoszę wrażenie że to dopiero szalunek tymczasowo zabezpieczony...
2022-02-04 12:32:38 (4 lata temu)
do Stenek: Mieszkalny ma 4 pokoje i kuchnia Jak byłem nie było szans zrobić zdjęć wnętrza. Miałem zgodę właściciela na zrobienie zdjęć, jak nie wycofa zgody będę robił na bieżąco
2021-01-23 20:44:07 (5 lat temu)
do mag : Wydaje mi się że taki sam, ciekawe czy wymiarowo też
2021-01-23 21:14:14 (5 lat temu)
mag
 
do piotr brzezina : Inna konstrukcja, w naturze wygląda większy niż na foto
2021-01-23 21:46:02 (5 lat temu)
max
 
do piotr brzezina : Nie wygląda to dobrze. Ta spleśniała sklejka ...
Właściciel najwyraźniej nie ma środków na kontynuację zapewniającą jakieś szanse powodzenia :(
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2021-01-23 22:24:46 (5 lat temu)
mag
 
do max: Obłożony membraną paroizolacyjną, prawdopodobnie tymczasowo (lichy materiał)
2021-01-23 23:05:24 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: W tym roku mam robić zdjęcia wewnątrz
2022-02-04 12:27:05 (4 lata temu)
Ciekawa budowla.
2021-10-07 23:00:47 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Ciekawe kiedy skończą budowę. Na razie zapowiada się ciekawie.
2021-09-25 10:01:14 (4 lata temu)
Czyli w sumie to bedzie dom szkieletowy o tak specyficznej formie?
2022-02-04 12:35:59 (4 lata temu)
Askofer
 
Fajny budynek awangardowy.
2022-02-04 12:40:22 (4 lata temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Rozmawiałem niedawno z właścicielem, nadal problemy z buchalterią w UM. Mam zgodę na foty wnętrza ale na razie nie ma tam miejsca, w przyszłym tygodniu mam tam zajechać.
2021-09-25 10:07:05 (4 lata temu)
vigo
 
do piotr brzezina : Świetna seria.
2021-09-25 10:40:13 (4 lata temu)
do vigo: :-) :-) dzięki. Czekam na wejście do środka, szokuje mnie te 100 m/kw powierzchni mieszkalnej.
2021-09-25 10:47:21 (4 lata temu)
4elza
 
To jest prywatny budynek, w sensie zamieszkały, czy siedziba czegoś?
2023-03-25 08:20:37 (3 lata temu)
do 4elza: Budynek mieszkalny 100 m/kw. Byłem w środku, nie ma szans zrobić fotki. Na razie zbieram fotki na bieżąco. Jestem w stałym kontakcie z właścicielem. Budowa tego "domku" ma różne perypetie z władzami miasta
2023-03-25 08:32:22 (3 lata temu)
4elza
 
do piotr brzezina : Dzięki. To może jeszcze dowiemy się czegoś na jego temat (domku, nie właściciela).
2023-03-25 08:37:37 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Rybnicka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet