| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Aleja Dworcowa
1
2
4

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Aleja Dworcowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
esski
 
Remont elewacji dworca w Rudzie Śląskiej
2015-02-03 17:44:46 (11 lat temu)
do esski : ale nie o ten dworzec ze zdjęcia chodzi, tylko w Rudzie 1
2015-02-14 18:50:21 (11 lat temu)
do Wojtek-SRS: Ciekawe kiedy rozpoczną remont bo ten nie skończyli.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2015-02-15 12:24:00 (11 lat temu)
do Eugeniusz S.: w środku zaczęli chyba w tamtym tygodniu, boazerii już nie ma i załatali dziury w tynku
w kwietniu ma się zacząć remont elewacji
2015-02-23 20:27:20 (11 lat temu)
Okna i drzwi wymienione, klimatyzacja...
Co tam jest teraz w miejscu poczekalni?
2011-04-19 21:29:25 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Okna i drzwi wymieli przy remoncie który nigdy nie skończyli. Stało to puste do ubiegłego roku ,teraz w poczekalni jest sklep komputerowy.
2011-04-19 23:01:12 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:5
Fotopiesek :)
2012-04-22 19:14:21 (14 lat temu)
Warto by dopisać, może w dawnej nazwie obiektu, że to magazyn kolejowy. Nazwy takich firm krótko spisują się w roli nazwy obiektu, wczesny kapitalizm zmiata firmy z rynku z siłą huraganu.
2012-04-23 11:54:34 (14 lat temu)
do Danuta B.: Może magazyn, może warsztat. jak się pojawi ktoś kto będzie wiedział na pewno to się dopisze. Ja nie mam pojęcia co w budyneczku było wcześniej wiec nie pisze. A czy firma zniknie czy przetrwa to czas pokaże :)
2012-04-23 11:57:02 (14 lat temu)
Do Nemo5576* Jak dla mnie to mogłeś 50 % obciąć tego asfaltu ( placu)
2012-04-22 12:22:41 (14 lat temu)
do piotr brzezina : Pewnie tak, ale ja lubię kadr kwadratowy :)
2012-04-22 12:24:12 (14 lat temu)
do piotr brzezina : Ale ten asfalt też jest potrzebny bo widać wdanym roku jak była nawierzchnia.
2012-04-22 12:34:25 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Aleja Dworcowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet