| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Główna
2
11
11a
20
20d
24
24a
26
26a
28
28a
36
38
40

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Założyłem obiekt i przeniosłem zdjęcie.
2008-12-15 21:21:08 (17 lat temu)
To tego wyburzają?
2011-09-11 20:41:38 (14 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Tak już go wyburzają.
2011-09-11 21:03:32 (14 lat temu)
Już nie ma śladu po tym budynku.
2011-09-20 22:28:12 (14 lat temu)
Budynek jest obecnie po remoncie kapitalnym, był wyłączony z eksploatacji z powodu szkód górniczych.
2013-03-15 08:59:54 (13 lat temu)
Do Eugeniusz S. Ja mam na tym budynku nr 42, czy mam dać pod nr 40 ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopiska
2015-05-24 11:57:41 (11 lat temu)
do piotr brzezina : Szkoła i przedszkole mają jeden adres Główna 40
2015-05-24 19:53:54 (11 lat temu)
do Eugeniusz S.: Dziękuje , tak zrobię.
2015-05-24 20:01:27 (11 lat temu)
Szpital ul Główna budyne po kapitanym remoncie.
2014-01-24 08:23:22 (12 lat temu)
AdamB81
 
Witam. Czy Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej po wojnie nazywał się Szpital Ubezpieczalni Społecznej w Nowym Bytomiu?
2019-05-21 21:59:47 (7 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do esski : Tak
2014-01-24 08:28:37 (12 lat temu)
do AdamB81: Nowy Bytom miał swój szpital
2019-05-21 22:55:54 (7 lat temu)
Piotr to jest filia szpitala nie fundacja
2015-07-13 23:18:58 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Piekne...
2018-06-07 18:33:27 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki ze Ci się podoba.
2018-06-07 23:59:53 (8 lat temu)
do Eugeniusz S.: Samo sie chwali ☺
2018-06-09 23:06:10 (8 lat temu)
Czy ktoś z kolegów fotopolan wie gdzie przed wojną znajdowała się Placówka Straży Granicznej, dotarłem że była taka "Placówka Straży Granicznej II linii „Bielszowice”" może ktoś wie pod jakim adresem ??
2019-02-20 14:27:38 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Główna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet