| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Joanny
2
3
4
6
7
8
9
10
20
24
27
27c

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Joanny

Dawniej: Marchlewskiego
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Petroniusz
 
+1 głosów:1
Przez problemy z netem zdjęcie wkleiło się dwa razy. Zaraz je podmienię.
2014-07-24 22:42:50 (11 lat temu)
pawulon
 
Widok z ul. Joanny na bloki na 18b (po lewej) i 18a przy ul. Modrzejewskiej. Fragment budynku po prawej to Joanny 18C.
2014-07-24 23:02:32 (11 lat temu)
Stenek
 
Widać świeżo posadzone drzewka - pewnie w Czynie Społecznym
Ruda Śląska ma Godulę, a Sosnowiec - Środulę ;))
2014-07-24 23:05:45 (11 lat temu)
Petroniusz
 
+1 głosów:1
do Petroniusz: Podmienione na Godulę.
2014-07-24 22:48:06 (11 lat temu)
do pawulon: Wielkie dzięki! Jest tylko mała wątpliwość: wg targeo.pl wychodzi, że blok w lewej części kadru to Joanny 20 a blok w centrum (i lekko w prawo) to Modrzejewskiej 18-18a-18b. Pytam, bo wolę się upewnić. :)
2014-07-24 23:42:53 (11 lat temu)
pawulon
 
do Petroniusz: Tak, to Joanny 20
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2014-07-25 00:30:49 (11 lat temu)
pawulon
 
do Petroniusz: Sprawdziłem adres znajdującej się w tym bloku apteki, i jednak przyznaję rację Targeo, apteka ma numer 20 przy Joanny. Czyli Modrzejewskiej 18abc to ten blok w głębi. Sorki za pomyłkę ;)
2014-07-25 00:45:50 (11 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
To jest Godula - po prawej blok przy ul. Joanny 24 (d. Marchlewskiego), obecnie obłożony sidingiem.
2018-08-10 22:50:46 (7 lat temu)
A busiora nie da sie gdzies przypisac?
2018-08-11 12:22:05 (7 lat temu)
Dana
 
do ritterswalder: Serdeczne podziękowanie!
2018-08-12 15:40:09 (7 lat temu)
Dana
 
do mirekjot: Autobus jest śliczny, ale do tej pory nie ma jeszcze zalożonego obiektu w Rudzie. Może jak się znajdzie więcej podobnych pojazdów, to ktoś poczciwy założy ;)
2018-08-12 15:44:54 (7 lat temu)
do Dana : Masz założony i przypisany ten ogórek
2018-08-12 16:37:22 (7 lat temu)
Dana
 
do Eugeniusz S.: Wyrazy wdzięczności :)
2018-08-12 16:57:44 (7 lat temu)
Stenek
 
ciekawe, jak odbywali ty świnie co były chowane w górnych drzwiach? z drabiny ??
2020-02-03 20:31:29 (6 lat temu)
ylooC
 
do Stenek: Tutaj to mały pikuś - patrz tutaj
2020-02-03 21:22:02 (6 lat temu)
do Stenek: Na wierchu było siano i słoma abo gołebie na flug.
2020-02-03 21:30:59 (6 lat temu)
ylooC
 
do ylooC: 13 pięter - a nie tam jakieś "bidne" 2 :)
2020-02-03 21:22:28 (6 lat temu)
do Eugeniusz S.: Na dole króliki albo koza albo moplik albo rower albo wągel albo cuzamen do kupy wszystko.
2020-02-03 21:48:28 (6 lat temu)
Stenek
 
do Eugeniusz S.: Tak ech myśloł, że z wyrchu widłami sie dało nabrać siana abo go tam chynyć ;-)
Dzięki :-)
2020-02-03 22:34:32 (6 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
2020-02-03 23:00:26 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Joanny - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet