| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Radoszowska
1
1a
2
3
4
4 c
7
8
9
12
14
15
17
18
20
21
22
23
24
25a
26
27
28a
29
31
34
37
40
43
45
46
47
48
51
Więcej (82)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Radoszowska

Dawniej: Radoschauer Strasse Katowicka
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia1234następna
selene
 
Ciekawie śmieszny....
2012-02-08 20:55:25 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do selene: Jesienią na dole po lewej wstawili nowe okno i miotłą poprawili tynk.
2012-02-08 21:04:40 (14 lat temu)
Nawet oszczędność na rynnach jest
2012-02-08 21:23:43 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+6 głosów:6
do piotr brzezina : Na ta rynna godają galoty.
2012-02-08 21:49:54 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
W krajach np. Beneluxu stosuje się w elewacjach cegłę o licu specjalnie takiej sobie gładkości, która później jest malowana. Podobnie, jak ten budynek, tyle, że tam wychodzi to całkiem nieźle, a tu badziewny cokół z płytek i przypadkowa stolarka psują elewacje.
2012-02-10 20:18:17 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Dopiero niedawno go malował ławkowcem z rusztowania,dzięki stronie FP można za śledzić zmiany.
2012-02-10 20:27:43 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Eugeniusz S.: Ale w obiekcie jest tylko to jedno zdjęcie. Jeśli są inne, należy je tam przypisać.
2012-02-10 20:34:13 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Właśnie wtedy jeszcze nie robiłem zdjęć dopiero od roku staram się rejestrować zmiany w otoczeniu.
2012-02-10 20:38:26 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Ten mięsny umazany na seledynowo, reklama z dykty i okno do połowy zalepione kartkami - masakra!
2012-04-02 10:49:45 (14 lat temu)
Dzisiaj go wyburzyli.
2014-12-04 18:14:56 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Eugeniusz S.: Wyglądał nienajgorzej :(
2014-12-04 18:18:27 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Był niezamieszkały do rozbiórki z szkód górniczych.
2014-12-04 19:16:50 (11 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Do Eugen+ Ty chyba wystawiłeś tą fotkę dla ochłody
2012-05-22 21:18:06 (14 lat temu)
do piotr brzezina : No teraz na termometrze mam +25 C.
2012-05-22 21:40:35 (14 lat temu)
Widać dwa punkty G, takie o których piszą tu:
2012-05-26 13:50:42 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek :)
2012-10-10 19:38:00 (13 lat temu)
Puzzle z telefonu.
2013-07-07 17:43:22 (12 lat temu)
2013-07-07 17:43:42 (12 lat temu)
Niezły "banior" powstał, a teren na południową stronę jeszcze opada - wygląda że ktoś zapomniał o tym że pod nasypem linii kolejowej Kochłowice-Hajduki trzeba utrzymywać drożny przepust...
2013-07-07 18:19:09 (12 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Stenek coś dla Ciebie.
2014-04-23 21:54:51 (12 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: O jasny gwint, kajżeś pierónie to naszeł?
Mechanizm windki korbowej - jak w pysk strzelił DZIĘKI WIELKIE!!!!!! To i Augiasz się ucieszy, bo my z Cieszyna

Widzę inny typ wejścia na korbę niż znam, czasem to był trójkąt, kwadrat, a tu jest wejście na pręt z nadspawanym wzdłużnie krótkim płaskownikiem
Powiedz - tam nad tym mehanizmem nic nie było widać na elewacji? Chodzi o takie metalowe kółka odciągowe, lub rurki przepustowe przez gzymsy, dla poprowadzenia linki stalowej? oTóż na tym zdjęciu: widać owo kółko odciągowe oraz hak, do którego przymocowana była inna stalowa linka - ta, która pełniła rolę przewieszki idącej na drugą stronę ulicy.

W okolicy nie ma innych tego typu wynalazków?
Jeszcze raz dzięki!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzuppełnienie
2014-04-23 22:59:55 (12 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Stenek: Hak z rozetą i kółko też jest jak będę miał aparat to ci zrobię zdjęcie , ale nie tak szybko wczoraj wpadłem do wody i było blum blum blum...........
2014-05-02 23:03:02 (12 lat temu)
Stenek
 
do Eugeniusz S.: A dzięki! Tylko że rozeta, to raczej tylko do trakcji tramwajowej służyła ;-) Hak służył do mocowania stalowej linki przewieszką zwaną, kółko odciągowe miało za zadanie zmienić tor ruchu stalowej linki idącej z dołu, od bębna, do oprawy, więc musiała ta linka skręcić pod kątem prostym, na kółku owym właśnie

PS - czy to Twój aparat uczył sie pływać ??? ;-) ;-) plum plum
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta
2014-05-03 00:56:12 (12 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Stenek: Masz teraz cały komplet do twojej kolekcji.
2014-09-15 23:12:07 (11 lat temu)
Stenek
 
do Eugeniusz S.: A dzięki! Trochę tych śladów jeszcze jest, na Śląsku, w Czeskim Cieszynie, ale czas robi swoje
2014-09-15 23:19:44 (11 lat temu)
Założyłem obiekt i zaznaczyłem na mapie.
2016-04-13 21:17:32 (10 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
2017-11-10 20:01:49 (8 lat temu)
labeo7
 
do ritterswalder: Dzięki za identyfikację!
2017-11-10 21:24:10 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
34 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Ulica Radoszowska - obiekty i wydarzenia
9 12
68
69
139a-d
142 -144
187
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet