| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Pawła
1
3
5
6
8
8
9
9a
11
13
17
29

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Pawła

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To jest pozostałość dawnej lokomotywowni na st. Ruda Chebzie.
2012-02-03 21:55:37 (14 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
Co za niebo i subtelna, biała obwódka! Osobiście, wolę oryginał.
2012-02-03 21:59:20 (14 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
Myślę, że na takie popisy montażu nie powinno być na FP miejsca, tym bardziej, że zdjęcie słabej jakości. Mam nadzieję, że Piotr się nie obrazi.
2012-02-04 00:09:01 (14 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
Do WW nie mam o co się obrażać . Pomimo podeszłego wieku ja słucham innych i przyznaje Ci racje do uwagi dotyczącej zdjęcia . Nie będę się tłumaczył ale coś napisze Miałem i jeszcze mam trochę problemów. Jak mam ładne niebo to reszta do du...y albo odwrotnie.
Ktoś mnie nauczył zmieniać niebo i tak trochę niestarannie to zrobiłem. Obiecuje że się poprawie. Nie zapominajcie jestem nowicjuszem i uwagi do moich zdjęć próbuje naprawić.Tylko żeby w uwagach było napisane co jest źle tak jak to zrobił (a) WW
2012-02-04 15:43:24 (14 lat temu)
do piotr brzezina : Robisz w RAWach czy od razu jpg?
2012-02-04 16:54:23 (14 lat temu)
Do Nemo od razu w jpg-normal a mam jeszcze w aparacie---jpg - basic , jpg-fine, NEF RAW i NEF RAW- jpg basic.
2012-02-04 17:17:09 (14 lat temu)
do piotr brzezina : Spróbuj w RAWach (znaczy w NEFach :)) Trochę więcej zabawy z obróbką, ale mniejsza szansa na wypalenie nieba.
2012-02-04 17:29:40 (14 lat temu)
Do Nemo5576* Złe przypisanie to jest dzielnica Chebdzie ul Pawła.
2012-05-25 20:49:10 (14 lat temu)
W zasadzie na rogu stoi, więc może do obu ulic przypisać?
2012-05-26 04:17:41 (14 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Tylko do ul Pawła.
2012-05-26 19:30:53 (14 lat temu)
Chebzie, ulica Pawła

brama, gdzie stoja konie zostala zamurowana, torow i budynku po lewej juz nie ma
to moje przypuszczenia, ale raczej sie zgadza :)
2014-11-16 21:29:08 (11 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Wojtek-SRS: Potwierdzam - z charakterystycznych elementów - ciągle istnieje uchwyt na flagę większy od powszechnie spotykanych. Nadto warto zauważyć że była to portiernia kop. Paweł, a obecna ul. Pawła stanowiła droge wewnątrzakładową.
2014-11-17 08:59:41 (11 lat temu)
do Jarosław Dubowski: przypisane, dzieki! :)
2014-11-17 09:44:54 (11 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-02-04 11:49:52 (rok temu)
Podmiana. Zdjęcie zrobione podczas pożaru szybu Schaffgotsch.
2020-04-02 18:11:03 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Warto przypisać także do stacji Ruda Chebzie.
2020-04-02 18:15:57 (6 lat temu)
le_szek
 
+1 głosów:1
Einmannbunker a.k.a. Splitterschutzzelle - jedno- lub (wbrew nazwie) dwuosobowy schron dla wartownika, stały przy rozmaitych ważnych obiektach (kopalniach, innych zakładach przemysłowych, obiektach kolejowych itp.).
2020-09-19 13:50:51 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
2020-09-19 20:08:25 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Na mapie orsip z 1960 są dwa takie wejścia - oba w tym rejonie:
2022-02-19 16:45:17 (4 lata temu)
reden
 
Nie wiem czy już gościło tutaj powyższe zdjęcie "przeuroczych" krasnoarmiejców. Pochodzi z jakiegoś ruskiego forum wojennego. Takie koloryzowane i nie wiem czy nie sklejane.
Może ktoś kojarzy kopalnie na horyzoncie?
Datę podałem, bo taka mi najbardziej pasuje.
2023-02-10 07:18:30 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do reden: Ruda Śląska Chebza, kopalnia "Paweł" (Paulus)
2023-02-10 19:09:26 (3 lata temu)
fantom
 
do Woj11: A nie przypadkiem "Chebzie"? ;)
2023-02-10 19:14:38 (3 lata temu)
Woj11
 
do fantom: Wiesz, górnictwo i kopalnie, dla mnie tak jak węgiel - czarna magia. Info znalazłem tutaj . Jak coś pokręciłem proszę poprawiać.
2023-02-10 19:18:47 (3 lata temu)
fantom
 
2023-02-10 19:21:37 (3 lata temu)
PiotrW
 
do fantom: ... jak to było... w Chebziu tytki lepiom....
2023-02-10 19:22:18 (3 lata temu)
Woj11
 
do fantom: No tak, odmiana. Dzięki.Zapamiętam :)
2023-02-10 19:26:43 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Woj11: Przypisuję.
2023-02-11 09:02:26 (3 lata temu)
Ja_Q_b
 
Przypisałem ze względu na podobne ujęcie z tego wątku:
2023-12-23 19:05:54 (2 lata temu)
Witam, jaką rolę pełnił ten budynek w czasach istnienia kopalni "Paweł"? Może ktoś z Państwa ma stare zdjęcia, jakieś informacje?
2025-01-11 19:34:12 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do JaMurarz: Ja Ci nie pomogę, ale może kolega coś wiedzieć.
2025-01-11 19:50:44 (rok temu)
do piotr brzezina : Dziękuję za odpowiedź, napisałem do Pana Eugeniusza w wiadomości prywatnej
2025-01-16 18:51:07 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do JaMurarz: Dostałeś odpowiedź ?, jak nie to napisz i go trochę pogonimy :-)
2025-01-16 19:12:22 (rok temu)
JaMurarz
 
+1 głosów:1
Jeszcze nie, ale myślę że na spokojnie, dajmy trochę czasu :D
2025-01-16 19:29:38 (rok temu)
JaMurarz
 
+1 głosów:1
No cóż, dalej brak reakcji :D
2025-01-17 13:04:10 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do JaMurarz: Zadzwonię do niego, ale pod wieczór
2025-01-17 15:32:05 (rok temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Pawła - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet