| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Panoramy Rybnika

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
szymcar
 
Widok z kamienicy przy ul. Wodzisławskiej bodajże 2, w kierunku ul. Hallera
2014-05-05 11:04:13 (12 lat temu)
Dana
 
Podmiana.
2021-12-28 07:50:38 (4 lata temu)
To zdjęcie jest w książce "Das Deutschtum in Polen" Viktor Kauder - Katowice 1942
2013-11-24 10:50:39 (12 lat temu)
do Przemysław Nijakowski: Założyłem to źródło i przeniosłem tam to zdjęcie.
2013-11-24 11:46:45 (12 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
Coś tu jest dziwnego - dach narożnej kamienicy znika w połowie.
2013-05-22 12:20:19 (13 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
2013-05-22 12:37:45 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Klimatyczne ... i "zadymione" ;)
2014-10-21 13:45:35 (11 lat temu)
Adam56
 
Jest błąd w opisie. To zdjęcie jest zrobione z ul. Góreckiego Henryka Mikołaja
2015-08-01 22:37:17 (10 lat temu)
do Adam56: Dzięki, już poprawione.
2015-08-02 09:31:02 (10 lat temu)
Krzyś_
 
2016-01-20 23:21:39 (10 lat temu)
Blazejb
 
Oczywiscie, ze nadlesnictwo, skrzyzowanie chrobrego i kosciuszki, w tle stary kosciol. Piekne zdjecie
2016-01-22 19:59:24 (10 lat temu)
fantom
 
Na dole psychiatryk przy Gliwickiej 33.
2019-09-25 17:19:58 (6 lat temu)
esski
 
Po drodze do oddalonej elektrowni widać pominięte rejony... drzewa, hałdy.. zadaszenia...
2021-08-17 18:19:35 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Całe PGA to 5% zdjęcia i to zblurowane....
2021-08-23 14:00:44 (4 lata temu)
szymcar
 
+1 głosów:1
Na zdjęciu widoczne miasto Wodzisław Śląski, wraz z KWK Marcel w Radlinie. Na fotografii nie widać ani jednego obiektu z Rybnika
2021-09-03 11:44:31 (4 lata temu)
PiotrW
 
do esski : Napewno, ale mnie chodziło o pokazanie dawnej ERSA
2021-08-23 13:53:29 (4 lata temu)
PiotrW
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Chyba 7,5%
2021-08-23 18:48:10 (4 lata temu)
esski
 
+6 głosów:6
do PiotrW: Weź zrób to po "fotopolskiemu".. typu.. "widoki z ratusza" .."Panoramy miejscowości".. ale odpisz litościwie od tej PGE.. bo równie dobrze Lwów tutaj widać a jak się przypatrzysz to i Lidę z Budziszynem
2021-08-25 00:59:53 (4 lata temu)
PiotrW
 
do esski : A moę przestaniesz się czepiać. Bo piszesz takie głupoty że nie da sie tego czytać. A tak po po prostu to nie wiem co za obiekty sa między wieżą w Śląskim Ogrodezie Botanicznym a elektrownią w Rybniku.
2021-08-25 10:15:58 (4 lata temu)
esski
 
+4 głosów:4
do PiotrW: Zatem odczep od elektrowni, gdyż głupotą jest dopisanie tego widoczku do niewidocznego, jak na dłoni, obiektu.
2021-08-25 10:55:11 (4 lata temu)
8 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet