| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat wodzisławski
Więcej (36)
Obiekty w okolicy
Ofiar Terroru 40
22
m
Rydułtowy
Ofiar Terroru 38
23
m
Rydułtowy
Sklep "Zbimax"
46
m
Rydułtowy
Ofiar Terroru 44
56
m
Rydułtowy
Urząd Miasta
113
m
Rydułtowy

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ofiar Terroru 40

Dawniej: Kino "Wawel"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Fajny ten głośnik typu "kubeł" na gzymsie elewacji ;)
2009-03-28 11:52:43 (17 lat temu)
YARO HD
 
Budynek, o którym piszesz w opisie znajduje się na ul.Ofiar Terroru 8, a ten widoczny na zdjęciu przy ul.Ofiar Terroru 40. Obecnie kolektura LOTTO i ciucholand.
Na tej ulicy jest jeszcze jeden budynek, w którym przed wojną znajdowało się kino...
2011-02-06 11:37:11 (15 lat temu)
YARO HD
 
A może sam obiekt KINO powinien być odpowiednio wyeksponowany, co? Chociażby w celu zwiększenia atrakcyjności miasta poprzez wyeksponowanie właśnie tych miejsc, które znikły z mapy miasta. Niech ludzie się dowiedzą co tu było. Wciskanie tego do nic nie mówiącego adresu jest błędem. Tak uważam i PROSZĘ o przywrócenie poprzedniej formy, i zajęcie się swoim placem... To samo -
2014-08-24 15:46:13 (11 lat temu)
do YARO HD: Nie! Kino od dawna już tu nie funkcjonuje. Obiekt pełni obecnie zupełnie inną funkcję. Miejsce na poprzednie funckje i nazwy znajduje się tylko i wyłącznie w rubryce "nazwa dawna". Wyszukiwarka doskonale radzi sobie z wyszukiwaniem po dawnej nazwie, dlatego gdy ktoś wpisze w Rydułtowach w wyszukiwarkę "kino", to ten obiekt od razu się pokaże.

Co do drugiego obiektu, to nie tworzymy dla jednego i tego samego budynku, dwóch różnych obiektów. Jego poprzednie nazwy i funkcje wpisujemy jak już pisałem w rubrykę "nazwa dawna".
Proszę stosuj te zasady.
2014-08-24 16:18:36 (11 lat temu)
YARO HD
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: Okej, brzmi rozsądnie - masz jak w banku, że będę stosował - słowo! Szkoda tylko, że nie zwrócisz mi osobiście uwagi na to co robię źle, sam to poprawiasz i jak ja niby mam się nauczyć?????? Dopiero jak podniosę głos, że coś mi tu znika? To nie jest 1. raz...
2014-08-24 16:30:40 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+3 głosów:3
do YARO HD: Jak najbardziej masz rację! To przez codzienną rutynę poprawiania dziesiątek błędów, nie pomyślałem o "nauce" dla nowych użytkowników. Od teraz będę się pilował ;)
2014-08-24 16:33:56 (11 lat temu)
Stenek
 
Neonów PRL czar ...
U góry widoczny megafon, bardzo wówczas popularny w polskich miastach, na 1 Maja transmitowano z niego obchody Święta Pracy, puszczano muzykę "patriotyczną", w Cieszynie były na ulicach, m.in. na Głębokiej, Menniczej, na budce telefonicznej na Górnym Rynku itd.
2014-08-24 23:06:15 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet