| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Autosan S.A.

Produkty zakładu

OBIEKTY - Autosan S.A.
12
12 N
38
Obiekty w okolicy
Lipińskiego 116
73
m
Sanok
Lipińskiego 109
75
m
Sanok
Galeria Posada
79
m
Sanok
Lipińskiego 118
85
m
Sanok
Lipińskiego 105/107
143
m
Sanok

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Autosan S.A.

Dawniej: Pancerna baza naprawcza „Süd”
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678910następna
marek45
 
Proszę pomóc mi przenieść ,,Przedmioty związane z Produkty zakładu''
2025-12-20 10:53:24 (6 miesięcy temu)
marek45
 
Proszę pomóc mi przenieść ,,Przedmioty związane z Produkty zakładu''
2025-12-30 15:10:23 (5 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do marek45: Przeniesione.
2025-12-30 15:24:21 (5 miesięcy temu)
beznik
 
Te karabiny produkowano również w Sanoku ? Raczej nie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodane
2025-12-30 15:33:11 (5 miesięcy temu)
do beznik: No, wygłąda na to, źe pierwsza seria tych karabinów tak....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zmiana
2025-12-30 15:37:01 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do vetinari: W przypadku tego karabinu produkcja miała być właśnie w Sanoku, ktory był częścia koncernu Zieleniewskich. Lufy mialy być produkowane w Pruszkowie, który wytworzył ich zaledwie 20
2025-12-30 15:45:46 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Woj11: Sanok produkował je
2025-12-30 15:49:09 (5 miesięcy temu)
marek45
 
do ZPKSoft: Dziękuję
2025-12-30 15:53:09 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Woj11: Wiem juź znalazlem więcej na ten temat. Tylko czekam, kiedy w przedmiotach związanych z Autosanem się pokaźe dzalający perpetum mobile....☺
2025-12-30 15:53:38 (5 miesięcy temu)
Woj11
 
do vetinari: Niezbadane są zakresy działań Marka :)
2025-12-30 16:26:01 (5 miesięcy temu)
beznik
 
do Woj11: No tak. Faktycznie miały być produkowane w Sanoku. Sądzę, że ten konkretny egzemplarz jest produkcji warszawskiej, a zdjęcie pochodzi z prób/demonstracji z 1 połowy roku 38.
2025-12-30 16:55:27 (5 miesięcy temu)
marek45
 
Proszę pomóc mi przenieść ,,Przedmioty związane z Produkty zakładu''
2026-02-01 15:30:05 (4 miesiące temu)
marek45
 
Proszę pomóc mi przenieść ,,Przedmioty związane z Autosan S.A''
2026-03-31 12:17:36 (2 miesiące temu)
ZPKSoft
 
do marek45: Przeniesione.
2026-03-31 12:24:25 (2 miesiące temu)
marek45
 
do ZPKSoft: Dziękuję
2026-03-31 14:47:07 (2 miesiące temu)
yani
 
+2 głosów:2
Co to wnosi do portalu?
2026-03-31 15:09:11 (2 miesiące temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
2026-01-31 18:41:51 (4 miesiące temu)
yani
 
+3 głosów:3
Nie rozumiem opisu. Może ktoś wyjaśni?
2025-12-08 17:18:31 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do yani: Jeźeli dobrze rozumiem, to co widzimy są pierwsze Leopardy 2A4 które do Polski byly potajemnu przywoźone i kamuflowane jako podwozia dla wanów s skrzynią chlodniczą dla rozwozienia mięsa i wędlin ☺☺☺
2025-12-08 17:24:50 (6 miesięcy temu)
yani
 
+5 głosów:5
do vetinari:
Kryptonim akcji - "Wędlina".
2025-12-08 17:27:34 (6 miesięcy temu)
yani
 
do vetinari:
Obawiam się, że ujawniłeś tajne informacje o strategicznym znaczeniu dla obronności...
Ciekawe co na to ABW i Kontrwywiad?
2025-12-08 17:29:16 (6 miesięcy temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
do yani: Znaczy się z powrotem przyobleka się szkielety (zwierząt?) mięsem. A potem znów je chyba obiera. Coś jak obieg zamknięty. :>
2025-12-08 17:35:27 (6 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do yani: No cóż teraz rozumiem dlaczego kiełbasy są często niejadalne ;-)
2025-12-08 17:47:52 (6 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Znam to uczucie, kiedy Ci ktoś ukradnie ostatnią nadzieje ☺☺☺
2025-12-08 18:03:35 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do yani: Ale kdzie tam, skąd uwaźaś źe mam te informacjie ☺ Ja pracuje na więcej stron ☺☺☺ typowy Czech ☺☺☺
2025-12-08 18:04:35 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do verbensis: Mam wielką wyobraźnie...ale tutaj mi juź niewystarczyla ☺☺☺
2025-12-08 18:05:08 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Dobra, koniec źartów. Trzeba zprostować opis, bo Marek w tym przypadku jest niewinny, i pobral go z fb. Więc bardzo fajnie by bylo jak by ktoś się tym zajól. Jak bym się za to zabral ja, to by się skończylo na Komnacie bursztynowej ☺ Zgóry dziękuję...
2025-12-08 18:28:20 (6 miesięcy temu)
yani
 
do verbensis:
A słyszałeś o MOM - mięso oddzielone mechanicznie? W sam raz na kiełbasę wyborczą. A że te szkielety z Niemiec, to można się domyślać czyją... ;)
2025-12-08 18:33:39 (6 miesięcy temu)
yani
 
do vetinari:
Ten opis wygląda na jakieś nieudolne tłumaczenie, może w oryginale był w innym języku? Co do sprostowania, to chyba wystarczy zostawić tylko pierwsze zdanie opisu.
2025-12-08 18:39:08 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do yani: Ok, troche się pobawilem, i teraz Wasza kolej źe by z tego bylo coś rzumnego ☺
2025-12-08 18:53:50 (6 miesięcy temu)
do yani: Poprostu "separat" u nas podstawowy element wszystkych wędlin, kielbas, parówek, i salamów. Nie salami ale salámů naprzyklad tego naprawde nieda się jeścz....i ludzie to kupują i jedzą. Dla mnie jest najsmieśniejsia.....szynka z kurczaka ☺☺☺jeźeli juź kupuje u nas wędline, to fermentowaną
2025-12-08 19:00:06 (6 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do vetinari:
Korekta wyszła Ci doskonale, minimalnie tylko poprawiłem. Ale teraz już wiem skąd ta Wędlina. :)))
2025-12-08 19:02:07 (6 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do yani: Google i jego tlumacz ☺ Wędlina-Wetlina ☺☺☺ Dzięky za pomoc, ewidentmie niejestem sam kto stwarza czeskie błądy ☺☺☺
2025-12-08 19:05:47 (6 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+4 głosów:4
Doskonała fotka poglądowa - w tej technologii przez kilkadziesiąt lat produkowano nadwozia nie tylko autobusów, ale i samochodów osobowych.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2025-12-07 22:22:25 (6 miesięcy temu)
do nyskadolniak: Szkielet nadwozia drewniany?
2025-12-08 10:39:49 (6 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: No tak - jedna wielka stolarnia, jak widać :) Przy tej technologii Sanok nie był w stanie wyprodukować więcej niż 700-800 autobusów rocznie.
2025-12-08 12:37:50 (6 miesięcy temu)
yani
 
+2 głosów:2
do nyskadolniak:
Dziwne, że zieloni jeszcze nie wpadli na pomysł reaktywacji tej technologii. Jaki to ekologiczny materiał, w przeciwieństwie do stali...
2025-12-08 12:49:11 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Marku.!!! Gdzie tu są trzy pojazdy?
2025-12-09 15:01:32 (6 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Star 1960+.
2025-12-24 17:05:22 (6 miesięcy temu)
slawekh
 
+1 głosów:1
Prosty, wysoko zawieszony, siedzenia na szynach (można było dowolnie przestawiać) najważniejsze, pod przednią klapą była drewniama skrzynką, którą gdy się wyciagnęło, można było wsuwać nosze z rannymi żołnierzami - to było chyba główne założenie autobusu, wojsko.
2026-01-28 15:53:13 (4 miesiące temu)
Pokaż na mapie
100 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Zjednoczone Fabryki Maszyn, Kotłów i Wagonów L. Zieleniewski i Fitzner-Gamper S.A. w Sanoku.
Sanowag produkował różne rzeczy i niezniszczalne tramwaje
1900
-
1910
1900
-
1913
1908
-
1920
1910
-
1926
1920
-
1926
1920
-
1939
1920
-
1939
1930
-
1939
1930
-
1939
1930
-
1939
Przedmioty związane z Autosan S.A.
1898
-
1939
1898
-
1939
1938
-
1989
1944
-
1989
1944
-
1989
1944
-
1989
1944
-
1989
1970
-
1980
1970
-
1982
1970
-
1982
1980
-
1985
1980
-
1985
1983
-
1983
1980
-
1990
1980
-
1990
1980
-
1991
1980
-
1991
1981
-
1991
1981
-
2015
1998
-
2015
2018
-
2022
2018
-
2022
Autosan S.A. - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet