| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Rybna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Rybna

Dawniej: Fischerei
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Polak
 
Niwwiele się tam zmienilo.
2012-03-11 11:55:30 (14 lat temu)
Polak
 
Gdzie mieściła się kręgielnia?
2012-03-18 21:56:46 (14 lat temu)
Krzyś_
 
2019-03-04 16:25:30 (7 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Czy ty SHIFT-u nigdy nie używasz. Jak można pisać nazwy miejscowości i inne geograficzne z małej litery, nie wspominając już o polskich literach: ą, ę, ć, ś, ó, ł, ń, słyszałeś o takowych ?
2011-03-02 20:46:04 (15 lat temu)
zuf
 
+2 głosów:2
do pawulon: Prawdziwy \"polak\" :(
2011-03-02 20:50:37 (15 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do zuf: Też tak samo pomyślałem. Poprawiłem wszystkie jego podpisy pod zdjęciami, ale zostały jeszcze komentarze, a tych nie da rady poprawić :(
2011-03-02 20:55:04 (15 lat temu)
zuf
 
+8 głosów:8
do pawulon: Nie rozumiem a nawet nie mieści mi się w głowie jak można mieć taki olewatorski stosunek do języka polskiego. Pomijam już ten stosunek do miejsca, w którym się zamieszcza zdjęcia (czyli FP). Dla mnie to jest brak szacunku dla Nas - osób, które strają się trzymać poziom. A raczej nie trzymać poziom tylko tworzyć normalną rzecz. Nie chciałbym i nie życzę też sobie aby FP stała się \"nkusiem\", forum onetu czy innym ścierwem zalewającym internet, gdzie niema poszanowania dla języka, cudzej pracy itd. a liczy się tylko bylejakość i tumiwisizm. Dobrze Pawle, że stoisz na straży. Masz moje poparcie i pomoc.
P.S. Nie pisałbym o tym gdyby były to bardzo rzadkie przypadki ale jak patrzę jest to nagminne wśród nowych użytkowników i uważam, że niepowinniśmy tego tolerować.
2011-03-03 00:09:33 (15 lat temu)
Julo
 
+3 głosów:3
do zuf: Podzielam Twój pogląd zuf-ie, ale z maleńkim wszak zastrzeżeniem: jest dalece nieprzyzwoite moim zdaniem pisanie o nas jako o \"Nas\". W języku polskim wielka litera w pierwszej osobie liczby mnogiej przysługuje jedynie głowom koronowanym: \"My, z Bożej Łaski Król Polski...\"
2011-03-03 07:48:03 (15 lat temu)
zuf
 
+2 głosów:2
do Julo: A to nie wiedziałem. Z tego co mnie uczono np. \"Tobie\" albo \"Ciebie\" pisze się dużą literą. Myślałem, że \"nas\" obowiązuje ta sama reguła... Już więcej nie będę :)
2011-03-03 09:25:19 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+3 głosów:9
do zuf: Nie przejmuj się. Zasady interpunkcji nie obowiązują na tej stronie większości uczestników. Zwłaszcza tych, co dużo piszą i pouczają o kulturze i wychowaniu innych.
2011-03-03 09:37:21 (15 lat temu)
Julo
 
+2 głosów:2
do zuf: Formy takie jak Tobie, Ciebie, Wam, Was itd. mają w założeniu wyrażać szacunek wobec rozmówcy (adresata). Wprawdzie każdy człowiek ma dość oczywisty szacunek i poczucie więzi emocjonalnej wobec \"swoich\", ale raczej nie jest przyjęte się z tym nadmiernie afiszować, bo może zostać odebrane jako wywyższanie się.
2011-03-03 11:31:24 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+1 głosów:4
do Julo: Afiszować się? Dużej litery używa się tak samo w stosunku do obcych jak i znajomych. Brak takiego \"nawyku\" jest istotną informacją o poziomie piszącego.
2011-03-03 15:20:12 (15 lat temu)
zuf
 
0 głosów:1
do Kavikvs: Nie przywiązywał bym zbyt dużej wagi co do dużej czy małej litery w wyrazach, o których mowa. Niewielka jest liczba osób, które poczują się urażone kiedy napiszemy \"Pozdrawiam ciebie\" (z małej litery). Ta zasada powoli robi się wymarłą zasadą.
2011-03-03 15:27:32 (15 lat temu)
Kavikvs
 
+2 głosów:2
do zuf: No to wymrze razem ze mną.
2011-03-03 15:31:02 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Kavikvs: I ze mną :)
2011-03-03 15:38:39 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do zuf: Jeśli pozwolimy na jej wymarcie nie walcząc o poprawność to wymrze. Wymierają nawet języki, których nikt nie używa, a szkoda. Tu akurat jest miejsce aby popierać stare, dobre zasady ! Jestem może \"starej daty \" ale \" ty \" z małej litery mnie razi.
2011-03-03 19:52:08 (15 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Cała dyskusja poszła w inną stroną , Julo miał na myśli napisanie \"Nas\" wielką literą.
2011-03-03 22:51:44 (15 lat temu)
Polak
 
+1 głosów:4
sluchajcie, pajace! nie przyszło wam do głowy ,że normalnie ,zwyczajnie zepsula mi sie klawiatura!!!! nie zawsze dziala mi shift!!! znalezli sie kurde prof. miodki!!!!
2011-03-05 20:03:01 (15 lat temu)
Polak
 
+2 głosów:6
a ty pawulon wyluzuj troche, bo zaczymasz mnie wkurzac z lekka!!!
2011-03-05 20:05:51 (15 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do Polak: Z takim podejściem to nie jesteś tu mile widziany . Ja bym Cię zablokował ale niech reszta się wypowie.
2011-03-05 20:09:38 (15 lat temu)
Polak
 
0 głosów:6
a polakiem jestem prawdziwym , w odróżnieniu od was .!
2011-03-05 20:10:17 (15 lat temu)
Polak
 
0 głosów:6
pocałuj mnie wiesz gdzie?
2011-03-05 20:11:28 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
do Polak: Dlaczego nas obrażasz? Na klawiaturze też jest przycisk CapsLock - daje ten sam efekt.
2011-03-05 20:13:10 (15 lat temu)
Polak
 
0 głosów:4

tak ,jak napisałem capsem to inny madrala też zacząl sie czepiac ,że duze litery
2011-03-05 20:15:45 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Polak: OK, ale zawsze możesz napisać najpierw tekst w np. Wordzie który sam pozamienia Ci pierwsze litery w zdaniu na duże.
2011-03-05 20:22:08 (15 lat temu)
Polak
 
0 głosów:2
oki, ale nie jestem takim orlem ,nie znam sie za bardzo na różnch takich bajerach.
2011-03-05 20:25:41 (15 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:4
do Polak: Ty mnie wkurzyłeś... i to nie z lekka. Od pajaców to możesz wyzywać swoich koleżków z piaskownicy a nie nas. Jak masz takie podejście do sprawy to rozważ przeniesienie się na Fotosik.pl lub podobny portal bo tam nie czepiają się tak jak my. Nowa klawiatura kosztuje 20-30 zł więc ją sobie kup i może wtedy będziesz bardziej zrozumiały dla innych, a jak masz tak pisać \"po polsku\" to może nie pisz wcale, bo się tylko ośmieszasz.
2011-03-05 20:25:44 (15 lat temu)
Polak
 
0 głosów:4
i za to cie lubie kolego, zamiast mi podpowiedziec ,to zaczeli sie czepiac!!!
2011-03-05 20:28:42 (15 lat temu)
Polak
 
0 głosów:4
a moze mnie nie stac na nową klawiaturę?
2011-03-05 20:34:25 (15 lat temu)
Polak
 
0 głosów:4
tak ,zamiast po polsku ,będe pisal po chinsku , to nie będzie takie rażace dla was!
2011-03-05 20:36:10 (15 lat temu)
pawulon
 
0 głosów:1
do Polak: No tak, tam nie mają małych i dużych liter, ale nie sądzę żebyś był takim poliglotą.
2011-03-05 20:40:30 (15 lat temu)
Polak
 
+1 głosów:2
JASNE WYSTARCZY ŻE TY NIM JESTEŚ! MAM DOŚC TEJ PYSKÓWKI. DOBRA, PRZEPRASZAM !!! TROCHĘ MNIE PONIOSŁO!!!!! OK?
2011-03-05 20:48:23 (15 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Polak: No, i teraz mówisz jak człowiek. Trzymaj tak dalej, a będzie OK:)
2011-03-05 21:10:12 (15 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do pawulon: Fajnie, że mamy wreszcie na portalu prawdziwego Polaka.
2011-03-05 23:59:33 (15 lat temu)
pawulon
 
do WW: ;))
2011-03-06 00:53:16 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
Dlaczego nigdzie nie ma zaznaczenia, że to Ścinawa.
2012-05-04 21:13:15 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Aj, Zosiu, ta bolączka dotyczy wszystkich obiektów, które mają podwójne przypisania - do miejscowości i do rozmaitych linii (kolejowych, wodnych itp.0. Wejdź w edycję zdjęcia i przełóż wajchę na Ścinawę. Zaktualizuj i fertig. Ciągle to poprawiam. Spróbuj.
2012-05-04 21:22:44 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta B.: Udało się , dzięki :)
2012-05-04 21:44:03 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Rybna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet