| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (41)
Obiekty w okolicy
Senatorska 7
11
m
Warszawa
Tunel Trasy W-Z
16
m
Warszawa
Senatorska 5
20
m
Warszawa
Pałac Małachowskich
27
m
Warszawa
Senatorska 3
32
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
yani
 
+2 głosów:2
Nad portalem chyba lew.
2024-03-12 23:27:33 (2 lata temu)
yani
 
Czy tylko u mnie dziś wieczorem wszystkie strony FP koszmarnie wolno się otwierają?
2025-05-24 22:57:34 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do yani: Okna skądś znałem, tylko nie mogłem sobie przypomnieć. Ale już namierzyłem - początkowy odcinek Senatorskiej. :)
2024-03-12 23:33:39 (2 lata temu)
yani
 
do verbensis:
A mnie się jakoś z Freta skojarzyło i tam szukałem... :/
2024-03-12 23:42:56 (2 lata temu)
do yani: Ja już się kiedyś tej kamienicy naszukałem z innej przyczyny. To było tak nieoczywiste miejsce, że powinienem pamiętać, ale chyba poszukiwania prowadziłem zbyt dawno temu. ;)
2024-03-12 23:46:48 (2 lata temu)
yani
 
do verbensis:
A lew jest i dziś... Ciekawe, czy to oryginalny ocalał?
2024-03-13 00:20:51 (2 lata temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
2024-03-13 00:22:17 (2 lata temu)
do yani: Senatorska 7 chyba jednak powinna zostać oddzielona od Krakowskiego Przedmieścia 83. Jest odrębnie traktowana i według mapy miejskiej, i według geoportalu.
2025-05-24 20:09:47 (rok temu)
yani
 
do verbensis:
Słusznie.
2025-05-24 20:44:09 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do yani: Rozdzielone więc.
2025-05-24 21:43:05 (rok temu)
do yani: Gdzieś tak od tygodnia czy dwóch trafiam na chwile, że system nie działa nawet parę minut. Coś tam się mieli i raz wywala time out, a raz mieli bez końca...
2025-05-24 23:03:05 (rok temu)
yani
 
do verbensis:
Dziś u mnie jest jakaś apokalipsa. Strony FP otwierają się czasami przez kilka minut, a czasem biały ekran i komunikat "502 Bad Gateway".
Nie ma co, idę dziś wcześnie spać.
2025-05-24 23:10:46 (rok temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do yani: Zawiesił się proces na serwerze i zabierał sporo zasobów, zrestartowałem go wczoraj.
2025-05-25 12:22:57 (rok temu)
yani
 
do Neo[EZN]:
Dziś wieczorem znowu problem powrócił. Na razie nie tak ekstremalnie jak wczoraj, ale wszystko długo się otwiera.
2025-05-25 20:58:58 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet