| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (25)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Dwór Rozbarski
23
m
Bytom
Węzeł torowy Katowicka/Krakowska/S...
24
m
Bytom
Chorzowska 2 - Katowicka 70-72
68
m
Bytom
Katowicka 65
85
m
Bytom
Wiadukt GKW
228
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Siemianowicka 1

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Do Desperado: Za milicjantem widać ulicę Krakowską. Witczaka zaczynała się trochę dalej w prawo.
Niepotrzebnie piszesz "dawna, adres dawny". To, że kamienica nie istnieje, nie ma znaczenia, bo w tym miejscu ani w innym nie ma drugiego budynku o takim adresie (chyba, że ten pawilonik przytykający do sąsiedniej kamienicy). Miejsce to też nie nabyło innego adresu.
2026-03-14 20:50:12 (3 miesiące temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Obok tego miejsca Mapa Google zamiast Królowej Jadwigi 1 błędnie podaje adres bloku Siemianowicka 1.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2026-03-14 21:46:56 (3 miesiące temu)
do blaggio.: Ja nic nie pisałem. Przypisał ktoś zupełnie inny, nawet nie wiem czy prawidłowo, bo nie znam miejsca. Jeżeli ktoś wie co i jak, proszę o poprawki. Nie o tłumaczenie co gdzie jest, bo mogę pomylić :)
2026-03-14 22:02:47 (3 miesiące temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Desperado: To przepraszam, ale zasugerowałem się Twoim podpisem, a nie pomyślałem o tym, że Ty też mogłeś oprzeć się na czyimś info. ;-)
2026-03-14 22:05:32 (3 miesiące temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Ależ nie masz za co przepraszać :) Ja dopisałem do Siemianowickiej i dałem znacznik dwór Rozbarski, tak jak zrozumiałem Rafała. Potem zauważyłem, że pojawiła się Siemianowicka 1 i trasa tramwajowa. W duszy podziękowałem niewidzialnej ręce :) Więc teraz dziękuję i Tobie, że rozpocząłeś dyskusję, bo ona doprowadzi do prawidłowych rozwiązań :)
2026-03-14 22:12:39 (3 miesiące temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Ciekawe torowisko - z trzema szynami, dla wąsko- i normalnotorowych tramwajów.
2026-03-14 19:20:00 (3 miesiące temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Od podziału obszaru GOP między Polskę i Niemcy do 1937 kursował tranzytowy tramwaj na trasie Katowice - Chorzów - Bytom Rozbark - Piekary. Ruch był obsługiwany wagonami na tor 785mm. Jednocześnie miasto Bytom rozwijało swój system tramwajowy na torze normalnym, stąd widoczny tu splot torowy.
2026-03-14 19:50:00 (3 miesiące temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Tu na fotografii tramwaj tranzytowy i trzy szyny
2026-03-14 20:18:02 (3 miesiące temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 3 miesiące temu)
Siemianowicka 1 na innych zdjęciach
1951
-
1951
1951
-
1951
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet