| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Wspólna 2
34
m
Sosnowiec
Sienkiewicza 7
49
m
Sosnowiec
Sienkiewicza 13
53
m
Sosnowiec
Wspólna 4
56
m
Sosnowiec
Wspólna 3
62
m
Sosnowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Na rogu w miejscu gdzie jest skleb od i do była w latach 80-tych XXw. apteka potem w stronę ul. Kościelnej slep z kapeluszami, magiel sklep z metalowymi i gospodarczymi rzeczami sklep spożywczy i słynne rzemiosło.
2014-10-29 10:59:45 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fotowrona :)
2016-01-06 10:52:19 (10 lat temu)
Piotr Maj
 
+1 głosów:1
Na rogu była chyba apteka, upadla? W Sosnowcu ludzie malo chorują ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2016-01-06 11:01:35 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Piotr Maj: No zobacz, a w Strzelinie co drugi punkt handlowo-usługowy to apteka lub fryzjer :)
2016-01-06 11:12:02 (10 lat temu)
do Piotr Maj: Tak, faktycznie była tam apteka. Ciekawe, dlaczego zlikwidowali, bo choroby gnębią tutaj mieszkańców, jak wszędzie..
2016-01-06 12:10:47 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zosiu.. Jesteś niesamowita.. Dostrzegasz na moich zdjęciach szczegóły, których ja wcześniej nie widziałam.. Wydaje mi się, że to gołąb przycupnął na tym słupku, bo jest ich tutaj dużo.
2016-01-06 12:08:13 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Dziób, kolor i miejsce raczej wskazuje na kawkę. To ptak drapieżny, który tak czeka na ofiarę. Podobne spotkasz przy ruchliwych szosach czy na autostradzie, tam jednak zwykle to myszołowy itp.
2016-01-06 12:11:49 (10 lat temu)
Piotr Maj
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Na zagłębiu tego pełno, ale za to wróbli mało jakoś.
2016-01-06 12:27:12 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Piotr Maj: Wróble pewnie niedługo będą gatunkiem chronionym, bo w wielu rejonach jest ich wielokrotnie mniej niż kiedyś. W miastach wyparte przez mazurki. U nas na wsi jeszcze są i dokarmiamy je troskliwie choć czynią nam spustoszenie w warstwie ocieplenia pod dachem.
2016-01-06 12:34:02 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Podmieniłam na inną wersję, na której widać, że były tam jeszcze dwa takie ptaki na trawniku. Kawka - ptak wielkości gołębia, upierzenie czarne, a boki szyi, głowy i karku łupkowoszare. Na głowie czarna "czapka". I taką właśnie czarną "czapkę" widać.. A więc macie rację.. Podziwiam znajomość ptaków !
2016-01-08 12:10:52 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): W Gęsińcu żyjemy wśród przyrody, czasem naprawdę dzikiej, toteż nie da się nie poznać jej przedstawicieli. Dobrze, że nie mamy wilków i niedźwiedzi ;-)
2016-01-08 12:30:07 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet