| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat będziński

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Mapy i plany

będziński /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
"XSIĘSTWO SIEWIERSKIE"... Kilka lat temu widniał w Siewierzu napis wymalowany na elewacji budynku - "Siewierz żąda dostępu do morza"... Długo się utrzymywał ;))
2013-04-06 04:46:45 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Piękny plan! Dzięki. Fajnie jest sobie popatrzyć na dawne nazwy znanych mi miejscowości - głównie w okolicach Częstochowy i Lublińca. Widać, że granica "części śląskiej" pokrywała się - przynajmniej w okolicach Lublińca z granicą zaborów - pruskiego i rosyjskiego.
2013-04-06 19:34:50 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Dzięki. Powoli kolejne będę wrzucać.
2013-04-06 22:21:27 (13 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: To nie był zabór pruski, warto przypomnieć, Polska utraciła te ziemie ponad 400 lat wcześniej.
2013-04-08 23:36:57 (13 lat temu)
Było zaznaczone jako zoomowalne, potem kilka minut czekania, publikacja i ...jest w widocznej formie.
2014-11-06 19:01:53 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Moje ostatnie dwa wrzuty map, także dodały się w ten "zwykły" sposób. , choć trzeba przyznać że są bardzo czytelne po powiększeniu.
2014-11-06 19:09:46 (11 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Widziałem. Mam spory "plik" map i zdecydowanie bardziej współczesna opcja dodawania ich mi pasuje, niż wcześniejsza (z dzieleniem na "części" i przesyłaniem na ftp). Piotr pracuje nad FP i doceniam poświęcony czas i włożony trud.
2014-11-06 19:14:28 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Ja oczywiście też, tylko wyłapałem róznice bo Zgorzelec i okolice z 1936 r. też w ten sam sposób wrzucałem: Mam jeszcze kilka extra map z 1919 r z zach.Polski.
2014-11-06 19:18:51 (11 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet