| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (19)
Obiekty w okolicy
Śląska 40
70
m
Gdynia
Śląska 38
71
m
Gdynia
Śląska 42
77
m
Gdynia
Śląska 36
78
m
Gdynia
Śląska 44
86
m
Gdynia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
elmis
 
+2 głosów:2
Pierwszy budynek po lewej to Ślaska 33 , a pierwszy od prawej strony to Podolska 33.
2016-01-28 21:26:04 (10 lat temu)
To jest może kwaterunek wojskowy? Przypomina katowickie domy oficerskie...
2016-01-29 06:45:30 (10 lat temu)
elmis
 
Może w 1934 roku nie było jeszcze ul. Podolskiej i wszystkie 3 budynki miały jeden numer. Obecnie otoczenie bardzo się zmieniło i numeracja również. Obydwa domy z prawej strony mają adres Podolska 33. Jeżeli będzie znośna pogoda, podjadę i się upewnię.
2016-01-29 16:52:29 (10 lat temu)
mar
 
do elmis: Z tabliczek na budynkach wynika, że wszystkie 3 budynki mają adres Śląska 33.
2016-01-28 22:46:59 (10 lat temu)
mar
 
do elmis: Patrzyłam na Google Street View i na wszystkich trzech budynkach są tabliczki Śląska 33.
2016-01-29 17:35:58 (10 lat temu)
elmis
 
+1 głosów:1
do mar: Nie ma rady, muszę jechać,ale raczej , a właściwie na pewno , masz rację. Pośpieszyłam się.Przepraszam. Najlepsze jest to,że w latach 70-tych bywałam w domu środkowym. Wówczas większość mieszkań zajmowali urzędnicy państwowi, głównie PKP. Mieszkania jednopokojowe, z duża widną kuchnią. Powierzchnia mieszkania ok. 38 m. kwadratowych. Jedynie szczytowe większe.
2016-01-29 18:17:45 (10 lat temu)
do elmis: Domy były wybudowane dla kolejarzy.
2019-02-18 22:45:46 (7 lat temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Wózek dla Tereski. No i karierę fotopolanin mozna zaczynać bardzo wcześnie.
2022-09-15 07:08:33 (3 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Nie aby Gdynia-Grabówek?
2022-09-15 07:30:38 (3 lata temu)
Fa2i
 
+1 głosów:1
No właśnie, mi też kojarzy się z Gdynią
2022-09-15 10:20:47 (3 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
2022-09-15 10:23:27 (3 lata temu)
Dziękuję wszystkim :)
2022-09-15 10:29:53 (3 lata temu)
TW40
 
do Woj11: ;-))
2022-09-18 00:17:09 (3 lata temu)
do Woj11: Kiev w tamtych latach to było coś.
2022-09-18 02:04:28 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet