| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (10)
Obiekty w okolicy
Hydrofornia
67
m
Wrocław
Hubosfera
79
m
Wrocław
Armii Krajowej 16-22
80
m
Wrocław
Goda A.G. - wytwórnia farmaceutyczna
112
m
Wrocław
Śliczna 44b
119
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Śliczna 45-59

Zbudowano: 1974-1975
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Wymiana ocieplenia. Spółdzielnia „Wrocław-Południe” wymienia na wszystkich blokach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2017-04-29 19:47:05 (9 lat temu)
Nie wygląda to tragicznie :)
2017-04-29 20:08:28 (9 lat temu)
esski
 
Ulewa mówisz... :).. czerkam czekam kilka lat na wizytę we wrocu.. i gdy przyjeżdżam .. zastaję piękną zimę tej wiosny.. Na 4 dni zdjęciowe tylko jeden był bez opadu deszczu.
2017-04-29 20:52:46 (9 lat temu)
do esski : Obecny kwiecień jest fatalny!Od dwóch tygodni mamy istne szaleństwo pogodowo - temperaturowe, z minusami w nocy a w dzień np. w Jeleniej Górze + 4 C, do tego regularnie leje deszcz, czasem grad, nawet śnieg był, wegetacja roślin jest zahamowana a pszczoły i trzmiele nie są w stanie zrobić swojej roboty ( nawet przetrwać!) na drzewach i krzewach owocowych, o posadzeniu ziemniaków nie ma mowy, ...będzie o roku ów!, z drożyzną za pół roku.
2017-04-29 20:59:01 (9 lat temu)
do esski : Trafił nam się niestety najzimniejszy i najpaskudniejszy kwiecień od równo 20 lat - zimniejszy był dopiero ten w 1997 roku. Nie dość że jest strasznie zimno (np. wczoraj było 15 stopni poniżej normy) to jeszcze dzień w dzień bardzo mocno wieje, codziennie leje deszcz - nawet nie pada - leje, słońca też jak na lekarstwo. Chętnie zamieniłbym się na klimat z Chicago albo z dowolnym innym miastem w USA nie położonym w górach lub na pustyni.

Straszną mamy pogodę w Polsce - to już siódmy miesiąc jesieni, począwszy od bardzo zimnego października 2016, marzec był ładny, zima nie najgorsza a wiosny nie ma.
2017-04-29 21:34:12 (9 lat temu)
esski
 
do Dariusz Łukasik: Na drożyzne w Polsce bym nie liczył.. zawsze znajdzie się kraj, w którym ziemniaki, owoce, warzywa . zielenina rosną tak jak trzeba. U mnie nie ma żadnej szklarni.Byłem tu i tam..Nigdzie nie ma.. Łatwiej kupić i przywieźć nowalijki z cieplejszego rejonu niż budować i utrzymywać i uprawiać coś pod szkłem.. Tak samo z truskawkami czy wszelkiej maści jagodami, jeżynami, malinami. Cena przez cały rok jest mniej więcej taka sama.
2017-04-29 21:04:51 (9 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Cobyś waść tu roibił? Jedyne nadające się zdjęcie na FP to kopia zamku z Warszawy :)
2017-04-29 21:44:49 (9 lat temu)
do esski : ... dlatego ja bym się tylko na klimat (no... i jeszcze zarobki :) zamienił, na miejsce już nie :) Trochę pochodziłem pomarańczowym ludzikiem po amerykańskich miastach - nie jest źle (z wyjątkiem pustych ulic w Detroit i namiotów z czarnoskórymi mieszkańcami w środku na ulicach w Los Angeles) ale trochę nudno jeżeli chodzi o architekturę choć nie wszędzie bo są ciekawe kamienice i wille w najstarszych częściach większych miast.
2017-04-29 22:51:35 (9 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Co się tyczy architektury - zatkało mnie widokiem tysięcy domów jak ten To Santa Fe... Jeśli chodzi o przyjazne klimaty, to najdoskonalsze miejsce do życia znajduje sie tutaj
2017-04-29 23:33:41 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 9 lat temu)
Śliczna 45-59 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet