| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (37)
Obiekty w okolicy
Modrzejowska 26
17
m
Sosnowiec
Modrzejowska 31
19
m
Sosnowiec
Modrzejowska 29
23
m
Sosnowiec
Modrzejowska 28 - 32
24
m
Sosnowiec
Modrzejowska 24
31
m
Sosnowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hellrid
 
+1 głosów:1
Przenoszę do ulicy, kolejny obiekt w gł. katalogu miasta.
2019-12-17 21:43:08 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Fotopiesek :)
2018-12-05 18:42:33 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Świetny. Jeżeli to jakiś rasowy to chyba w dawniejszych latach straciłby ogon.
2018-12-05 21:26:16 (7 lat temu)
do Mikrob: Obecnie jest trendem pozostawiania ogonów i uszy u psów rasowych, przynajmniej u nas.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2018-12-06 07:05:08 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do vetinari: U nas też (chyba). Dlatego napisałem "w dawniejszych latach".
2018-12-06 07:09:28 (7 lat temu)
do vetinari: Współcześnie wiele państw zakazuje całkowicie dokonywania zabiegów kopiowania ogonów i uszu. W Europie, obcinanie uszu jest zabronione m.in. w tych państwach, które ratyfikowały Europejską Konwencję o Ochronie Zwierząt Domowych przyjętą przez Radę Europy (European Convention for the Protection of Pet Animals[7]). Polska nie ratyfikowała Konwencji, zakaz obcinania w Polsce wynika z prawa krajowego. Wiki.
2018-12-06 07:55:03 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Ja sie wlasznie chwalilem jak u nas obecnie maja piesky frajde z tego, źe sie moga lapacz za ogon i przy bieganu im lataja uszy prawie naokolo calej glowy ☺☺☺
2018-12-06 07:12:19 (7 lat temu)
Mikrob
 
+3 głosów:3
do cracusiac: Znakiem tego w Polsce nie okaleczamy zwierząt obcinając ogony i uszy i to najważniejsze. Gdy jeszcze było wolno to robić, zapytałem kiedyś hodowcę po co to się robi. Chodziło konkretnie o obcięcie ogona o pudla, tym się chyba zostawiało mały koniuszek. Odpowiedziano mi: "a wiesz jak wyglądałby pudel z długim ogonem?. - No jak by wyglądał, normalnie, jak pies z ogonem.
2018-12-06 10:05:40 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet