| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Sprzeczna
4
6
8
Najbliższe obiekty nieistniejące
Targowa 23
55
m
Warszawa
Zamoyskiego 31
153
m
Warszawa
Warsztat
157
m
Warszawa
Centrum kultury wietnamskiej Thang...
165
m
Warszawa
Targowa 22
185
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Sprzeczna 6

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 01-2022
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Czy to sa ślady wojny na elewaciji ?
2018-07-23 09:31:45 (7 lat temu)
cwixilva
 
+1 głosów:1
trwa rozbiórka.
2021-11-05 22:06:07 (4 lata temu)
Balbina
 
+3 głosów:3
Właśnie zniknął, uporano się z nim w zaledwie dwie godziny
2022-01-03 16:25:54 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do vetinari: Też się nad tym zastanawiam. Nie dotarłam do żadnych informacji na ten temat, ale wyglądają jak śłady po pociskach.
2018-07-23 09:33:50 (7 lat temu)
roox
 
+2 głosów:2
do vetinari: Tak, w okolicy jest ich trochę.
2018-07-23 09:38:08 (7 lat temu)
do da signa: Jak najbardziej- rykoszety!
2018-07-23 10:01:50 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: Dziekuje..☺
2018-07-23 10:10:57 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do roox: Wcale sie niedziwie....Teraz czytalem ciekawy artikul na temat naszego Muzea Narodowego w Pradze. Podczas inwazii wojsk radzieckych w sierpniu 1968 r. doszlo do ostrzalu gmachu Muzea. Poprostu przez pomylke doszlo do situacii kiedy źoldnierze radzieci w dolnej cieści Placu Waclawa doszli do wniosku źe u budynku Muzea sie znajduja źoldnierze kontrarewoluciji i rozpoczeli ostrzal...Podczas remontu elewaciji pisakowcowej ponacz projektant specialnie zaproponowal źe by te ślady ostrzalu zostaly wyreperowane betonem. Wiec cala elewacjia piaskowcowa wplywem czasu i smogu zczarnela, ale beton zsiwial....ślady ostzrzalu byly tam bardziej widoczne. Obecnie przechodzilo Muzeum Narodowe gruntownym i generalnym remontem. Wiec jestem ciekawy na to, ile pozostawia teraz tych śladów na elewacji.

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2018-07-23 10:09:40 (7 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: skad wiadomo,ze rykoszety?
2018-07-23 10:02:27 (7 lat temu)
roox
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Niekoniecznie rykoszety, bardzo często to bezpośrednie trafienia.
2018-07-23 10:31:49 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do da signa: Byłem w wojsku, a wojsku możesz być ostatnią ofermą- ale strzelać umieć musisz, wielokrotnie na strzelnicy widziałem rykoszety i efekty jak to działa na boczne ekrany ochronne, identyczny widok.
2018-07-23 10:04:46 (7 lat temu)
do roox: Mogą też być "zabłąkane pociski"?, ale jest ich tu sporo, jak były tu jakieś duże walki, w budynek mieszkalny, tak niepozorny nikt celowo siły ognia nie kierował, moim zdaniem.
2018-07-23 10:38:52 (7 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Chyba ,że w środku ktoś sie bronił.
2018-07-23 10:46:20 (7 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do cwixilva: Szkoda...
2021-11-05 22:19:22 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet