| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Stacja benzynowa „Omega”

Dawniej: Stacja benzynowa „Shell”, Stacja benzynowa „Nesté”
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Po zaledwie 10 tygodniach udało się zakończyć stawianie tego kiosku. Brawo!
2015-04-12 17:14:46 (11 lat temu)
pawulon
 
do Licho: Na Avicenny postawił nową stację Lotos, a zdjęcia nie mamy żadnego. Jeszcze jest nieczynna, więc można jej porobić fotki z każdej strony bo żadne auto jej nie przesłoni ;)
2015-04-13 00:07:55 (11 lat temu)
Ujęcie nie do powtórzenia – i nie tylko dlatego, że ze stacji zniknęły firmowe dekoracje :-)
2017-11-28 23:36:36 (8 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
No i znalazł się kupiec po 3,5 latach.
2020-02-16 17:16:26 (6 lat temu)
Tamte okolice to chyba najbardziej "nasycony" stacjami benzynowymi obszar miasta. Przez to najniższe ceny, tyle że daleko ode mnie.
2020-02-16 19:40:21 (6 lat temu)
do Corvus monedula: Czyli Shell zniknął, a co teraz ?
2017-11-29 12:23:45 (8 lat temu)
do YouPiter: Wystawiona na sprzedaż (jak widać na zdjęciu). Chętnych jjak dotąd brak, ale przynajmniej tego teraz za bardzo nie widać →
2017-11-29 14:25:13 (8 lat temu)
do Licho: Czyli żona dobrze wypatrzyła że zmieniło się logo ;)
2020-02-16 19:17:17 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet