| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Przystanek kolejowy Bardo Śląskie
Obiekty w okolicy
Krakowska 1a
24
m
Bardo
Kładka nad torami
35
m
Bardo
Witacz
78
m
Bardo
Krakowska 1b-1c
79
m
Bardo
Krakowska 1
83
m
Bardo

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Przystanek kolejowy Bardo Śląskie

Dawniej: Wartha Stadt (do 1945), Warta Śląska (do 1946), Bardo (od 1947)
Ostatni przed Ziemią Kłodzką przystanek na linii Wrocław - Kłodzko - Międzylesie - Letohrad. Od ponad stu lat jest to bardzo popularny punkt początkowy jednodniowych wycieczek dla wrocławskich turystów.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Rok wykonania zdjęcia jest nieprawidłowy?
2013-10-19 16:41:13 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Ciekawe, kazałem mu z EXIFa wczytać...
Już poprawione.
2013-10-19 17:04:16 (12 lat temu)
Super kadra, brawo :-)
2017-06-17 22:30:58 (9 lat temu)
do vetinari: Dziękuję :)
2017-06-18 06:46:52 (9 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
Karykatury też tu umieszczamy ?
2017-08-05 18:09:26 (8 lat temu)
"Rany Boskie jestem kioskiem" ;)
2017-08-05 20:03:51 (8 lat temu)
do mag : Aż tak źle? ;) To IMHO udana modernizacja stonki...
2017-08-05 20:03:23 (8 lat temu)
mag
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Pociąg, zwykły skład, nic szczególnego (taką fotkę można zrobić w wielu miejscach) ... autor pisze o karykaturze.
2017-08-05 21:06:52 (8 lat temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do mag : Bo to jest karykatura IC, zarówno ciągnik jak i długość składu (dwie zdeklasowane jedynki), normalnie tak wyglądają składy PR, w porywach InterRegio.
2017-08-05 21:19:15 (8 lat temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do Gandalf: Dokładnie o to mi chodzi. I jeszcze o ciąganie spalinowozem pociągów po liniach zelektryfikowanych.
Gwoli uczciwości trzeba dodać, że w takim kształcie to coś jedzie od Wrocławia.
2017-08-05 23:50:46 (8 lat temu)
Pamiętam że w l. 80 XX wieku, przy paru kontaktach z rówieśnikami wtedy z tego "Ruchu Oazowego" - miałem odczucie- "zdrowo nawiedzeni", te rzemykowe oznaczenia na szyi, jak pamiętam znak Omega i trochę dumy mieli że biorą udział w czymś nieco konspiracyjnym z pomocą koscioła.
2020-01-09 19:05:35 (6 lat temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Skoro masz wspomnienia, to jeszcze jedno:
2020-01-09 19:28:39 (6 lat temu)
TW40
 
do chrzan233 : Ze skórzaną "foską" na szyi - najpiękniejsze wakacje ;-)!
2020-01-09 23:28:15 (6 lat temu)
do TW40: Jeździłaś na Oazy?
2020-01-09 23:43:28 (6 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Z 11 razy będzie...
2020-01-10 00:48:02 (6 lat temu)
do TW40: To niespodzianka, tez bywałem, a w ostatnie lato zawoziłem swoich chłopaków właśnie do Barda;)
2020-01-10 01:12:20 (6 lat temu)
2020-01-10 01:14:25 (6 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Ja jeździłam w l. 80. - głownie Tatry, Spisz lub Podkarpacie. KODA - 2 tygodnie w Krościenku... Ks. Blachnicki też nas odwiedził (z darami: żywność + środki higieniczne - pamiętam jakieś "wypasione" wtedy w czasie komuny - szczoteczki do zębów...).
2020-01-10 13:17:22 (6 lat temu)
do TW40: Toczy się proces beatyfikacyjny. Mam gdzieś dwa, może trzy zdjęcia z ks. Blachnickim z Krościenka.
2020-01-10 15:07:21 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Przystanek kolejowy Bardo Śląskie - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet