| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (2)
Obiekty w okolicy
Kebab u Gabera
31
m
Cieszyn
Stacja trafo
35
m
Cieszyn
Zapadlisko w ulicy 19.07.2021
38
m
Cieszyn
Rondo
58
m
Cieszyn
Kubisza 5
67
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stacja benzynowa Circle K

Dawniej: Stacja benzynowa Statoil
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
z braku znalezienia odpowiedniej lokalizacji - stacje benzynowe. płyta B cieszyńskiego dworca PKS. To stąd odjeżdżały słynne ogórki w kierunku Cisownicy i Lesznej. Kto nie jechał to trudno :)
2025-03-07 16:30:23 (rok temu)
do stoik: No i do Brennej. Po ogórkach już "zsiwane" to obsługiwały.
2025-03-07 16:36:21 (rok temu)
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-03-07 16:37:26 (rok temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do paulus60: w starych Jelczach często jeździło się na pokrywie silnika. choroba lokomocyjna w promocji, poza tym zapach spalin był dość nieznośny :)
2025-03-07 16:40:17 (rok temu)
stoik
 
do stoik: przepraszam. doświadczenie pokoleniowe :) wspominam z autopsji. niezorientowanym wypada wspomnieć, że na miejscu płyty B znajduje się obecnie stacja CircjeQ. podwówczas działał jeszcze bardzo sprawnie transport lokalny.możecie mi wierzyć, że dużo sprawniej niż teraz.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-03-07 16:41:33 (rok temu)
stoik
 
do stoik: patrząc z miejscowego podwórka nic nie wskazuje na to żeby kierowali się potrzebami ludzi.
2025-03-07 17:06:52 (rok temu)
do stoik: A płyta A też była? I gdzie?
2025-03-07 17:10:47 (rok temu)
stoik
 
do Jarosław Dubowski: Płyta A Dawny dworzec PKS, a obecnie,,, Nazwijmy to galerią. Dawny dworzec był kawałkiem fajnej architektury. Co można nazwać Galerią. Kilkanaście sklepów na jednym miejscu nie tworzy klimatu. Jedno co z wielkomiejskiego klimatu to można sobie pojeździć schodami. Mam porównanie chociażby do Bielska.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-03-07 17:40:09 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet