| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (12)
Obiekty w okolicy
Staffa 4
39
m
Warszawa
Staffa 7c
45
m
Warszawa
Staffa 2
49
m
Warszawa
Staffa 8
54
m
Warszawa
Staffa 7a
56
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Może dałoby się to dokładniej przypisać...? W odbiciu widać blok...
2025-10-24 10:45:11 (8 miesięcy temu)
yani
 
+4 głosów:4
Przypisałem.
2025-10-25 02:26:28 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do verbensis: Odbicie: Lampego 10 (Słodowiec 10), sklep społem Staffa 6.
2025-10-24 10:57:18 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do verbensis: Bzdurę napisałem. Odbity to na pewno nie jest Słodowiec 10, bo on nie miał i nie ma balkonów. Wiec albo kat jest taki, że załapał się Słodowiec 8, albo... był gdzieś jeszcze drugi, podobny pawilon.
2025-10-24 13:22:47 (8 miesięcy temu)
yani
 
+3 głosów:3
do polskup:
To jest faktycznie Staffa 6. W odbiciu w szybie Słodowiec 8. Patrzyłem na to w StreetView i kojarzyłem, ale adres mi nie pasował... Okazuje się, że nie zauważyłem, że jakiś czas temu nazwa ulicy się zmieniła z Lampego, na Słodowiec. W tym bloku mieszkały znane osoby - Krzysztof Kolberger, Anna Romantowska i Jacek Bromski.
Nieskromnie powiem, iż całą trójkę miałem okazje poznać...
2025-10-25 01:51:23 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+4 głosów:4
do yani: A ja w tym Ruchu, który widać na zdjęciu, kupiłem swojego pierwszego "Tytusa, Romka i A'tomka" :)
2025-10-25 06:40:00 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do yani: Ten "jakiś czas temu" to 30+. Tempus fugit. :)))
2025-10-25 06:52:33 (8 miesięcy temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: Kolekcjonujesz?
2025-10-25 06:45:38 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do 4elza: W wieku podstawówkowym zaczytywałem się pasjami. Potem trochę przeszło, a już zwłaszcza jak rozpożyczyłem kolekcję... Ale wiele tekstów nadal używam :)
2025-10-25 06:50:39 (8 miesięcy temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: No ucieka..., ale ja też mam kilka (naście może...) egzemplarzy ze zbiorów rodzinnych, aczkolwiek niewiele osób jest zainteresowanych ;-)
2025-10-25 07:00:56 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+4 głosów:4
do 4elza: Miałem pierwsze 17 tomów, dwa w postaci wycinanek ze Świata Młodych. Potem się człowiek zajął innymi rzeczami, w liceum Tytusów już nie czytałem, ale większy to we mnie pozostawiło ślad, więcej nauczyło, niż Pan Tadeusz z Chłopami :)))
2025-10-25 07:10:43 (8 miesięcy temu)
† ML
 
+1 głosów:1
do polskup: Podziwiam. Moje wycinanki ze Świata Młodych przepadły gdzieś w mrokach dziejów. Co do "Pana Tadeusza" i "Chłopów" nie zgadzam się. Trzeba było przeczytać tyle razy, ile czytałeś Papcia Chmiela, to też by Ci coś dało.
2025-10-25 15:11:20 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do † ML: Ależ ja nie byłem w stanie tego zmęczyć nawet raz. Nie mój świat i nie moje problemy. Papcio natomiast nauczył mnie jajcarskiego dystansu do rzeczywistości, pokazał, że pewne skojarzenia czy żarty nie są wynikiem mojej choroby psychicznej czy krnąbrności, a równoprawnym światopoglądem, który mam prawo mieć. Zwłaszcza w latach 70/80, kiedy przyszło mi dorastać.
2025-10-25 15:33:18 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+4 głosów:4
Byłem obok, więc nie mogłem się powstrzymać. Troszkę szerszy kadr.
2025-10-25 14:10:45 (8 miesięcy temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do polskup: A dzielnicowy ? ;)))
2025-10-25 14:21:48 (8 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do da signa: W środku na zakupach ;-)
2025-10-25 14:22:53 (8 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: :) :)
2025-10-25 14:30:47 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: A ten, co wyszedł, to rzeczywiście musiał poczuć się nieswojo. Wychodzi ze sklepu, a tu lufa wycelowana w twarz :) Natomiast dzielnicowego ani śladu. Teraz od gonienia babć z kwiatkami jest straż miejska :)
2025-10-25 14:38:51 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet