| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat stargardzki
Więcej (5)
Obiekty w okolicy
Pierwszej Brygady 21c
64
m
Stargard
Pierwszej Brygady 21a
91
m
Stargard
Hala warsztatowa
101
m
Stargard
Dom Kirstenów
94
m
Stargard
Pierwszej Brygady 35
102
m
Stargard

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

PINB Stargard

Zbudowano: 1856-1940?
Dawniej: Reichsbahn-Ausbesserungswerk Stargard, Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego w Stargardzie
Zabytek: -
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tomiko
 
+3 głosów:3
Obiekt ciekawy, ale popracuj jeszcze nad kadrowaniem: tu jest za dużo asfaltu a budynek obcięty i nieco krzywy. Powodzenia!
2022-08-06 14:04:39 (3 lata temu)
Przyszłość fotografii to smartfony. Kompakty odchodzą do lamusa. Widać to tam gdzie zbierają się turyści. Większość fotografuje smartfonami.
2022-08-22 19:29:30 (3 lata temu)
FTP
 
do Tomiko: Nie dało rady zrobić zdjęcia bez asfaltu - taka okolica niestety.
2022-08-20 12:51:05 (3 lata temu)
FTP
 
do Tomiko: Poza tym taki mam aparat w telefonie, że tylko przez chwilę wyostrza obraz, a potem jest on zamazany, więc zdjęcia trzeba robić "na szybko", dlatego wychodzą nieskadrowane.
2022-08-20 12:52:19 (3 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do FTP: Proponuje..krok, dwa do tylu, i komórke pionowo, i po dógie, nastawić aparat w telefonie...i teź waźne, późniejsia obróbka w programie graficznym. Wyprostowanie, poobcinanie... To są uprzejmnie podne porady. Kaźdy początek jest trudny. I jak z nami zostanieś dluźszy czas, to potem sobie popatrzyś na swoje pierwsze zdjięcia i powieś sobie...jak moglem tak fotografować ?
2022-08-20 14:23:42 (3 lata temu)
do FTP: Doeditowalem obiekt, czy ktoś moźe sprawdzić czy to jest ten budynek ?
2022-08-20 14:39:48 (3 lata temu)
Tomiko
 
+1 głosów:1
do FTP: Telefon jest zwykle obciążony innymi zadaniami i lepszy zawsze będzie nawet niedrogi kompakt. Ja na przykład, poza lustrzanką ciągle używam starego canona 80IS.
2022-08-21 00:45:02 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Coś mi nie pasuje kształt budynku do tego zaznaczonego. A to jest gdzie indziej ?
2022-08-20 14:46:26 (3 lata temu)
FTP
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie to nie ten budynek na mapie, to jest ten z prawej, tylko przed nim już nie ma tego małego budynku, który był wcześniej, a na mapie dalej jest.
2022-08-21 11:14:22 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do ZPKSoft: Może to następny w prawo za nim.
2022-08-20 14:55:12 (3 lata temu)
do ZPKSoft: No, teź tego budynku niemoglem wyszukać na tej ulicy ale...znalazlem ten adres
2022-08-20 14:56:00 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Pod tym adresem stoi szereg budynków więc trudno zaznaczyć odpowiedni.
2022-08-20 14:57:28 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: No wlaśnie.....Są tam nawed 3 adresy firm.....
2022-08-20 14:58:55 (3 lata temu)
FTP
 
do vetinari: Firmy i nie tylko... budynki pod tym samym adresem są w różnych miejscach xD
2022-08-21 11:07:02 (3 lata temu)
FTP
 
do Tomiko: Mam kilkadziesiąt zdjęć porobionych i teraz będę wybierał te najlepsze jakościowo do wstawienia. Narazie z powodów finansowych nastawiam się jedynie na kupno telefonu z aparatem, który lepiej wyostrza i wgl robi zdjęcia lepszej jakości, bo lepszej jakości zdjęć nie można już ustawić, tylko te 1280x1075 px, a na uczenie się programów graficznych niestety brak mi czasu :(.
2022-08-21 11:05:42 (3 lata temu)
Tomiko
 
+1 głosów:1
do FTP: Całkiem fajny używany kompakt kupisz nawet za 150 zł.
2022-08-21 15:34:53 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do FTP: Zobacz teraz czy dobrze wybrałam.
2022-08-21 11:34:04 (3 lata temu)
do ZPKSoft: Mam wraźenie źe tak, bo kśtalt budynku by pasowal.
2022-08-21 15:16:26 (3 lata temu)
FTP
 
do ZPKSoft: Na mapie nie widzę zmian, wszystko jest po staremu.
2022-08-21 18:16:46 (3 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do FTP:
Zmiany na mapie są widoczne po 24h.
A Twój telefon może robić zdjęcia w rozdzielczości 3840x2160 px, poproś kogoś ogarniętego, to Ci ustawi w menu aparatu.
2022-08-21 19:46:50 (3 lata temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do yani: Yep. Ale po przełączeniu na klasyczną - są widoczne od razu. :)
2022-08-21 19:49:36 (3 lata temu)
FTP
 
do yani: Rzeczywiście, ale max wartości w moim aparacie to 3264x2448 px 9i takie były ustawione już wcześniej), a nie które podałeś lub podałaś.
2022-08-22 17:19:17 (3 lata temu)
FTP
 
do FTP: Te 1280x1075 px to niedopatrzenie z mojej strony - myślałem że to jest najlepsza jakość jaką można robić zdjęcia aparatem w moim telefonie, a jest ustawiona 3840x 2160 px.
2022-08-22 17:25:29 (3 lata temu)
FTP
 
do FTP: *3264x2448 px.
2022-08-22 17:29:43 (3 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do cracusiac: Coś w tym jest, naprz Canon i Nikon juź planują zakończenie produkcji lustrzanek. Chcą produkować tylko bezlustrzanowe...Oczywiście chodzi tylko o byznys. Niepodoba mi się widok przez wizier kdzie jest monitor. Jest naprawde nienaturalny. Jeźeli tak się ma zakończyć, zprzedam nerke, moźe obydwie, i kupie sobie paru aparatów do zapasu. Wole latać z torbą w której mam aparat i 3 obiektywy niź wyciągać telefon.
2022-08-22 19:36:45 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do cracusiac: Amatorskiej fotografii tak ale tej półprofesjonalnej i profesjonalnej nie.
2022-08-22 19:47:17 (3 lata temu)
do Neo[EZN]: Masz racje, tylko jaki procent fotografujących używa mniej lub bardziej profesjonalnego sprzętu. W każdym razie firmy produkujące smartfony nie powiedzialy ostatniego słowa.
2022-08-22 20:01:19 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet