| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat świdnicki
OBIEKTY - Ulica Cicha
1
3
8
9
11

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Cicha

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
U mnie spadła podobna ilość śniegu. Miejmy nadzieję, że szybko się nie rozpuści :P
2021-01-06 10:14:26 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Sylwester Ch: U nas właśnie się topi :( Trzeba szybko lepić bałwany i "wykąpać" w śniegu psa.
2021-01-06 10:56:50 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: U nas ledwo co leży na trawnikach... Czyli ciąg dalszy półrocznej jesieni - już wolałbym albo 5 stopni zimniej albo ciepłej a nie 1-4 st.C. od listopada do połowy marca.
2021-01-06 11:41:09 (5 lat temu)
Rado-NDM
 
+5 głosów:5
do Neo[EZN]: U mnie ostatnie 2 dni lało, albo sam deszcz, albo ze śniegiem. Jest za ciepło żeby się śnieg utrzymał. Ja lubię śnieg i mróz, a perspektywa jak to napisałeś "półrocznej jesieni" mnie bardzo smuci. Obecnie dzieciaki nie wiedzą w ogóle to co jest prawdziwa zima, sztywnieją z zimna przy temperaturze +5 stopni. Za moich szczenięcych lat ok. 30 lat temu to zdarzały się takie mrozy, że Narew czy Wisła były skute lodem. Zamarznięte rozlewiska na łąkach zamieniały się w lodowiska gdzie szaleliśmy na łyżwach. Przy każdej szkole na boiskach tworzono lodowiska. Dzieciaki nie mogły się nudzić zimą, a i odporność wtedy mieliśmy lepszą po takim hasaniu na mrozie. Co dzisiejsze dzieci i młodzież będą kiedyś wspominać, nie mam pojęcia.
2021-01-06 19:12:11 (5 lat temu)
ŁukaszGrzelik
 
+3 głosów:3
Młody fotopolanin w akcji :)
2021-04-05 18:21:09 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do ŁukaszGrzelik: Skorygowałam nazwę obiektu jedynie do adresu budynku, zmieniłam też ikonkę z domu wolnostojącego na blok.
2021-04-05 18:26:13 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Ulica Cicha - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet