| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (10)
Obiekty w okolicy
Bolka I Świdnickiego 25a
27
m
Strzelin
Bolka I Świdnickiego 26
31
m
Strzelin
Bolka I Świdnickiego 24c
56
m
Strzelin
Sienkiewicza 42
121
m
Strzelin
Bolka I Świdnickiego 24-24a
76
m
Strzelin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Prośba o pomoc w identyfikacji obiektu - schron czy magazyn ?
2019-11-16 09:39:03 (6 lat temu)
vigo
 
+3 głosów:3
Ja bym stawiał na magazyn paliw. Magazyny na materiały "wybuchowe" tak konstruowano, aby energia ewentualnego wybuchu była skierowana ku górze - stąd bardzo solidne ściany boczne i lekki dach.
2019-11-16 10:32:39 (6 lat temu)
Obstawiałbym także dawny magazyn paliw i smarów, takie obiekty można spotkać przy stacjach kolejowych. Obecnie wykorzystywane na magazyny.
2019-11-16 14:00:44 (6 lat temu)
Stenek
 
do ZPKSoft: może stary spichlerz? trzeba by mieć zdjęcia z bliska...
2019-11-16 10:27:34 (6 lat temu)
Stenek
 
do vigo: Tylko zdjęcia z bliska z paru stron pomogą coś ustalić, kandydatur mamy wiele
2019-11-16 11:00:23 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do Stenek: Teren ogrodzony, z tyłu siedziba jednej z firm z cieciem.
2019-11-16 11:40:18 (6 lat temu)
Stenek
 
do ZPKSoft: Czasem warto popytać starszych okolicznych mieszkańców co tam było. Istotne jest, co tu było dawniej, czy obok stacji kolejowej nie było jakiejś fabryczki i co produkowała?
To mógł być magazyn paliw, ale chyba nie jako pierwotne przeznaczenie. Zakładając że obiekt powstał przed wojną, to wtedy raczej stosowano parowozy a nie spalinówki, więc magazyn paliw - jakich i po co ?
2019-11-16 11:56:19 (6 lat temu)
Stenek
 
do legion: Bardzo rozsądny argument, widocznie stacje PKP takie obiekty posiadały i już :-)
2019-11-16 15:25:31 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Magazyn paliw na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet