| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat strzeliński
OBIEKTY - Ulica Rybna
1
1b
2
10
12

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Rybna

Dawniej: Grosse Fischergasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: spam
2014-01-31 19:53:21 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
Tomku, Podwale 7-11 mieści się w bloku nieco dalej . Tu mamy od frontu Rybna 2 , który przylega do Podwale 1 i 3.
2021-12-10 21:44:47 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
Przypisałam tez do sąsiedniego budynku, Rybna 12.
2015-03-04 09:31:34 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Kodens, dlaczego nie było informacji, że będziesz w Strzelinie, miałbyś komitet powitalny ;-)
2017-01-15 18:30:36 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Bał się żeby go tam nie przegonili że obiekty do zdjęć podkrada.
2017-01-15 18:42:36 (9 lat temu)
kodens79
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ja tylko przejazdem jechałem na ferie :) Troszkę tego będzie z Dolnego Śląska.
2017-01-15 18:52:20 (9 lat temu)
do ZPKSoft: To był taki spontan :)
2017-01-15 18:52:50 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Nie tylko Kodens nie daje "cynku" że gdzieś będzie lub był ( w naszej okolicy) ...Do Jeleniej Góry a szczególnie do Cieplic przybywają fotopolscy koledzy i koleżanki, i także nie dają znaku życia, że są....
2017-01-15 18:54:51 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Właśnie, byłaby okazja poznać się w realu. Czasem jednak wyjazd wypada nagle i nie ma jak powiadomić. Chyba tylko dwa razy spotkałam się z zapowiedzią przejazdu konkretną trasą. To chyba Kuba13 przyjmował zlecenia na focenie ciekawych obiektów na swojej drodze, o które prosili koledzy. Szkoda, że nie stało się to fotopolską tradycją.
2017-01-15 19:07:18 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Jasne!, nie ma też żadnego obowiązku dawać znać że się gdzieś będzie, tylko przejazd, czasem jest się z osobą, osobami towarzyszącymi i też nie zawsze mamy klimat aby się z kimś spotykać, choć dla zachęty na można dodać- pokaże wam to co warto zobaczyć, a czego nie ma ani na szlaku ani w przewodnikach, takie miejsca są w całej Polsce.
2017-01-15 19:36:06 (9 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Będę jutro około godz. 15:00 w Galerii Nowy Rynek w Jeleniej Górze , chętnie się spotkam .
2017-01-15 21:04:58 (9 lat temu)
do kodens79: Ok. będę, na parterze na pasażu, będę miał aparat na szyi, będę czekał przy wejściu do INTERMARCHE.
2017-01-15 21:16:06 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Wiec panowie, mam nadzieje na wspólne selfie na stronach..źe bym Was wreścze poznal :-)
2017-01-15 21:19:08 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do vetinari: Odpowiem dyplomatycznie- "zobaczymy co się da zrobić"...jestem za.
2017-01-15 21:21:00 (9 lat temu)
kodens79
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Do zobaczenia jutro o 14:40
2017-01-15 21:26:17 (9 lat temu)
do kodens79: Yes, info wymienione, będe o tej godz.
2017-01-15 21:30:16 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Moźe to jest fragment Strzelińskiego Stonehenge :-)
2017-02-10 10:10:58 (9 lat temu)
vmisa
 
Szkoda mi bardzo, że nie pokuszono się o zachowanie małej fontanny, która znajdowała się bezpośrednio za kamieniem przy ogrodzeniu. Została nie tak dawno zasypana i ślad po niej zaginął. Teren był przed wojną własnością Pietrulli i pewnie zdobiła jego ogród.
2020-02-19 22:21:00 (6 lat temu)
gregorr
 
+1 głosów:1
Obelisk jest w zasadzie nowy. Kilkanaście lat temu, chyba ok 2000r., dokonano rewitalizacji skwerku, przy okazji stawiając ten obelisk.
2017-02-10 17:18:29 (9 lat temu)
TW40
 
do gregorr: Czy naprawdę w naszych czasach aż tak trudno o ambitniejsze dzieła? - ...hmm...
2017-02-10 20:40:39 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
Mieszkańcy domu dostali II nagrodę (25 tys.zł) w tegorocznej edycji konkursu "Ładna Fasada". Tak doceniono przeprowadzony remont elewacji budynku.
2018-10-25 11:56:56 (7 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Bardzo udany pomnik i piękna historia.
2018-11-14 10:24:20 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Tak, oryginał stoi w muzeum Piłsudskiego w Sulejówku.
2018-11-14 10:54:18 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Piotrze, podpis w części już nieaktualny. Popraw, bo Centrum mieści się teraz na dworcu a tu działa tylko Klub Seniora.
2020-01-22 15:52:36 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
Troszkę jeszcze poprawiłam ;-)
2020-01-22 16:33:38 (6 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ale czy był nieaktualny w momencie robienia zdjęcia?
2020-01-22 15:53:57 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do da signa: Tak, bo Centrum Informacji w tym miejscu nie działa od kilku lat, przed przeprowadzką na dworzec funkcjonowało w Strzelińskim Ośrodku Kultury. Na zdjęciu już nie ma tabliczki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2020-01-22 15:57:41 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuje bardzo
2020-01-22 16:40:22 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
@ aleter - witamy na portalu. W Strzelinie przejazdem czy na stałe ?
2021-04-25 10:04:28 (5 lat temu)
aleter
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Cześć. Byłem na wycieczce z Wrocławia
2021-06-23 10:02:32 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Ulica Rybna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet