| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Wichrowa
1
5
7
6
8
10
12
11
13
14
16
18

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Wichrowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
BAL†
 
Zmniejszyć? Czy wolicie taki rozmiar?
2010-06-05 22:28:16 (16 lat temu)
Kavikvs
 
Na ekranie mieści się w pionie i poziomie to po co się pytasz?
2010-06-05 22:36:43 (16 lat temu)
BAL†
 
OK zrozumiałem.
Mieciu, jak masz takie dane to opisz ten obiekt ... po co ja mam się męczyć, jak Ty wszystko wiesz :)
2010-06-05 22:53:01 (16 lat temu)
mietok
 
do Kavikvs: Andrzeju, od 21.05.2010 r.,wieża ta została ,wieżą widokową. W tym dniu, nastąpiło uroczyste otwarcie.
2010-06-05 22:40:02 (16 lat temu)
mietok
 
do mietok: To do BAL-a :)
2010-06-05 22:42:09 (16 lat temu)
BAL†
 
do mietok: Byłem tam dzisiaj!!!
Nie dość że ledwo dojechałem (takie wertepy), to okazało się, że zamknięte. Za zamkniętym ogrodzeniem przybyło jedynie kilka ławek i miejsce do grillowania. Wieża zamknięta kłódkami. Wracając zawiesiłem się i musiałem szukać pomocy - istna nerwica.
2010-06-06 15:16:25 (16 lat temu)
Kavikvs
 
do mietok: Teraz pisałeś do mietoka.
2010-06-05 22:45:30 (16 lat temu)
BAL†
 
do Danuta B.: To nie jest dubel. Obok starej wieży ciśnień wybudowano nową,stara służy obecnie jako wieża widokowa. Niektóre fotki na których widać oba obiekty, mogą być przypisane do 2 obiektów o podobnej nazwie.
2012-04-15 17:56:23 (14 lat temu)
do BAL†: Nazwałabym to raczej ujęciem wody, dziś chyba nie stosuje się zbiorników grawitacyjnych. ale się nie upieram, Wasz teren.
2012-04-15 18:07:30 (14 lat temu)
BAL†
 
do Danuta B.: Ujęcie wody jak mi wiadomo, znajduje się w okolicach ulicy Brzegowej i wsi Biedrzychów skąd tłoczona jest właśnie tutaj, a stąd to już grawitacyjnie do odbiorców. Któż pokusiłby się, aby robić ujęcie w najwyższym punkcie okolic Strzelina? Mietok na pewno zna bliższe szczegóły.
2012-04-15 18:37:12 (14 lat temu)
BAL†
 
Mam wrażenie jakbyś nie trzymał poziomu.
Próbowałem już 2 razy dostać się na wieżę, ale cały czas zamknięta ... może wiesz więcej, jak się na nią dostać?
2010-07-02 08:31:18 (15 lat temu)
gregorr
 
Być może, kiedy tam byłem, została otwarta z okazji \"Lata ze Strzelcem\"? Sprawdź w Centrum informacji Turystycznej kiedy ją otwierają. Moim zdaniem powinna być otwarta cały czas.
2010-07-02 20:38:57 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
Obecnie wieża widokowa- ma swój obiekt .
2015-01-01 20:01:00 (11 lat temu)
Marek Potocki
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Czyli ma dwa obiekty. Sprzątnę w czynie społecznym.
2015-01-01 20:03:38 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Marek Potocki: Pod tym zdjęciem są komentarze twórcy obiektów i wyjaśnienie dlaczego tak jest. To co Ty zrobiłeś wydaje się jednak lepsze.
2015-01-01 20:22:24 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Ulica Wichrowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet