| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Komnata książęca

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Łazienka sąsiaduje z Komntatą książęcą, do oryginalnych elementów jej wyposażenia należą: bidet i urządzenie do hydromasażu. Pozostałe dawne fragmenty wystroju umieszczono w Muzeum Podzamcza.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ciekawe z których lat to pochodzi.
2010-09-10 00:02:03 (15 lat temu)
TW40
 
Myślę, że tak ok. 1895-1910...Jakiś katalog reklamowy by się przydał...
2010-09-10 00:18:19 (15 lat temu)
pawulon
 
Bardziej na ten 1910 bym obstawał. Takie armatury były u mnie w domu który Niemcy wybudowali w 1902, ale wątpię aby do lat 80-tych XX wieku przetrwała. Ta u mnie poszła do lamusa choć była w niezłym stanie, problemem był bojler podgrzewany ogniem od spodu. Miał miedzianą konstrukcję i po prostu się przepalił. Po wymianie na elektryczny stara armatura już nie pasowała, a szkoda - ładna była.
2010-09-10 00:26:47 (15 lat temu)
W jaki sposób dostarczana była woda? W zamkowej wieży była wieża ciśnień czy były pompy?
2014-10-12 21:00:55 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Bidet (z prawej) znam ale ta niska "wanienka" z lewej jest dla mnie zagadką.
2025-07-13 19:12:49 (11 miesięcy temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Jeden z turystów zademonstrował jak się z tego korzysta
2025-07-13 19:23:08 (11 miesięcy temu)
Eugeniusz S.
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: To jest umywalka do mycia stóp.
2025-07-13 23:06:23 (11 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Czyli do nasiadówek ?
2025-07-13 19:23:42 (11 miesięcy temu)
do da signa: Dobre ;-)
2025-07-13 19:26:43 (11 miesięcy temu)
do ZPKSoft: Myślę, że tak.
2025-07-13 19:26:01 (11 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
do Eugeniusz S.: I to jest dobra odpowiedź ;-)
2025-07-14 08:55:12 (11 miesięcy temu)
3 Dyskusje (ostatnia 11 miesięcy temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet