| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat oleśnicki
OBIEKTY - Ulica 1 Maja
2
3
6

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica 1 Maja

Dawniej: Eisenmängerstr.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hellrid
 
Trochę to zabawne, ale pomnik nie istniej, za to drzewo istnieje :))). Pomnik znajdował się po środku skrzyżowania 1 Maja / Daszyńskiego i Wrocławskiej.
2014-05-31 23:32:57 (12 lat temu)
Hellrid
 
Budynek widoczny za pomnikiem to szukany: - nie istnieje.
2014-05-31 23:34:13 (12 lat temu)
pawulon
 
2014-05-31 23:44:48 (12 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
Wpisując architekta ze zdumieniem spostrzegłem, że C.G. Langhansa nie było jeszcze w naszej bazie.
2013-06-05 20:21:55 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
2013-06-05 21:26:05 (13 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Porządne zdjęcia robił Zuf. Szkoda chłopa.
2013-06-05 21:48:02 (13 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: Jak dodałem, to i widać :)
2013-06-05 21:29:56 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do WW: :). Szybki jesteś.
2013-06-05 21:31:43 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do † Festung: A czemu tak mówisz, coś mu się przydarzyło, bo nie tak dawno pisał że chwilowo nie ma czasu, ale często do nas zagląda.
2013-06-05 22:00:06 (13 lat temu)
Hellrid
 
Mauzoleum zostało zaprojektowane przez wrocławskiego arch. Wilhelm Rhenius - tego samego, który stworzył projekt tej iglicy: i tej willi: . Na DSie willa jest podpisana jako Powst. Śląskich 191, ale kształtem na zdjęciach lotniczych nie przypomina...

Przyłożył rękę także do przebudowy zamku w Sobótce Górnej
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-06-26 21:50:36 (11 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
Jak liczna jest grupa sycowskich luteran?
2013-11-01 06:41:35 (12 lat temu)
WW
 
+4 głosów:5
do † Festung: Cała parafia (razem z kościołami w Międzyborzu i Starej Hucie) liczy ok. 200 osób, w dużym stopniu na wsiach. Zdecydowana większość polskich autochtonów wyjechała w l. 40. dzięki wyciskowi od "Macierzy" i rodaków-osadników. Bardzo sympatyczny pastor, p. Miller.
2013-11-01 12:45:23 (12 lat temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
Jako źródło jest Krajowa Agencja Wydawnicza, domyślam się że to błąd (podobnie przy paru innych zdjęciach m.in. z Warszawy).
2024-04-03 14:32:03 (2 lata temu)
do Krzysiek99: Prosze podaj, co jest tu bledem oraz konkretnie, jakie zdjecia z W-wy masz na mysli i co w ich opisie jest nie tak..
2024-04-06 23:57:21 (2 lata temu)
yani
 
do Tomasz Kołodziejczyk:
To ja zapytam inaczej: kto jest autorem tego zdjęcia?
2024-04-07 00:45:21 (2 lata temu)
do yani: Jestem autorem tego zdjecia i jeszcze raz powtarzam pytanie.
2024-04-07 01:01:40 (2 lata temu)
yani
 
do Tomasz Kołodziejczyk:
Popatrz w prawy górny róg strony - co tam wpisałeś?
Dodam, iż Krajowa Agencja Wydawnicza nie istnieje od 20 lat...
2024-04-07 01:04:31 (2 lata temu)
do yani: Zrodlem zdjecia jestem jawe wlasnej osobie, a nie KAW. Nie wiem skad wzial sie ten wpis i nie wiem w jaki sposob takie bledy mozna skorygowac. Prosze o wskazowke.
2024-04-07 01:17:27 (2 lata temu)
yani
 
do Tomasz Kołodziejczyk:
Pewnie kiedyś przy jakimś zdjęciu podałeś jako źródło KAW i tak zostało...
Kliknij "Edytuj" w lewym górnym rogu i zaznacz "jestem autorem zdjęcia" i potem "Zapisz dane zdjęcia". Tu już poprawiłem, ale masz jeszcze sporo zdjęć do korekty...
2024-04-07 01:22:37 (2 lata temu)
do Tomasz Kołodziejczyk: Sprawdzam i jestem zdumiony skad wziela sie KAW na moich zdjeciach?
2024-04-07 01:22:39 (2 lata temu)
yani
 
do Tomasz Kołodziejczyk:
Nigdy nie wrzucałeś zdjęć archiwalnych ze źródła KAW? Jeśli nie, to pewnie to jakiś błąd systemu...
2024-04-07 01:31:06 (2 lata temu)
do Tomasz Kołodziejczyk: Dziekuje Ci za zwrocenie uwagi na ten blad, za i poprawke i oczywiscie za czujnosc! :) Reszte oczywiscie skoryguje.
2024-04-07 01:32:16 (2 lata temu)
do yani: Wrzucilem kiedys kilka pocztowek KAW- owskich na filmach ORWO-wskich (one z czasem zmienily zabarwienie na czerwonawy), ale zawsze podawalem wlasciwe zrodlo, wlasnie KAW.
2024-04-07 01:39:09 (2 lata temu)
do Tomasz Kołodziejczyk: Jeszcze raz dzieki! :)
2024-04-07 01:44:10 (2 lata temu)
yani
 
do Tomasz Kołodziejczyk:
:)
2024-04-07 01:44:23 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ulica 1 Maja - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet