| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Brama św. Jakuba (druga)
29
m
Gdańsk
Hansaplatz 4
34
m
Gdańsk
114
m
Hansa-Sanatorium
121
m
Gdańsk
Hansa-Platz 13
127
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
lestat
 
Kibla już nie ma dlatego wrzuciłem zdjęcie . Czy kibel może podpadać pod nieistniejące ??? :)
2016-11-10 19:25:30 (9 lat temu)
Veto, pierwotnie ten obiekt był poczekalnią dla pasażerów czekających na tramwaje. Dopiero wtórnie zrobiono z niego kibel, a pod koniec istnienia mieścił się w nim, o ile pamiętam, sklep z częściami do "Škody"
2016-11-11 09:36:45 (9 lat temu)
vigo
 
do lestat: Trzeba założyć nowy obiekt "szalet miejski", przenieść zdjęcie i odznaczyć budynek jako nie istniejący
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzp.
2016-11-10 19:47:24 (9 lat temu)
vigo
 
do vigo: Widzę, że nie zakładałeś obiektów - więc założyłem, dałem znacznik. Jak wiesz, to napisz kiedy został zburzony.
2016-11-10 20:00:13 (9 lat temu)
lestat
 
do vigo: rewelacja :)

Nie wiem kiedy - mysle ze jak był remont budynku - ktoś pewnie się dogrzebie kiedy - ja łaziłem z aparatem 9-6 lat temu najwięcej - i po latach się okazało że niektóre zdjęcia to dziś są historyczne jak ten szalet :)
2016-11-10 20:06:43 (9 lat temu)
vigo
 
do lestat: Taki urok FP ;-) (pozwoliłem sobie edytować podpis - ale ktoś mógł się obrazić za KK w szalecie)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzp.
2016-11-10 20:12:38 (9 lat temu)
do lestat: Też mam (miałem!!!???) kilka ujęć tegoż obiektu ale mam pecha do archiwaliów, bo znów padł mi dysk. Wydaje mi się że w 2011 jeszcze był.
2016-11-10 21:02:47 (9 lat temu)
vigo
 
do Pomuchelskopp: Ale przeciw czemu właściwie protestujesz ?
2016-11-11 09:54:35 (9 lat temu)
do vigo: Przeciw nazwaniu obiektu w Fotopolsce.
Notabene: widać go jeszcze na ortofotomapie z 2011 r. udostępnianej na stronach miasta Gdańska, więc zniknął stosunkowo niedawno.
A tu widać go na zdjęciu, które kiedyś linkował Yanek:
2016-11-11 10:01:35 (9 lat temu)
vigo
 
do Pomuchelskopp: Nie znam Gdańska i obiekt założyłem na prośbę lestata. Autor zdjęcia określił obiekt jako "kibel", a na budynku widnieje jak byk nazwa WC. Jeśli jest inaczej, nie ma problemu ze zmianą. Na pewno jest admin znający Gdańsk i mogący to zmienić, ale wypadałoby uzgodnić to z autorem ;-)
2016-11-11 10:14:46 (9 lat temu)
do Pomuchelskopp: A może zamiast tego szaletu, kibla, sklepu z częściami moto itd dać nazwę "okrąglak", tylko czy tak się nań mawiało? bo sobie nie specjalnie przypominam.
2016-11-11 12:23:36 (9 lat temu)
lestat
 
do vigo: Róbcie co chcecie 😆. Mnie jest obojetne czy to będzie szalet przystanek czy sklep. W 2008 gdy robiłem zdiecie to był szalet.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupelnienie
2016-11-11 10:22:49 (9 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Dobre rozwązanie kśtaltu budynku szaletu...niema rogów ☺☺☺
2020-05-16 11:56:13 (6 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:2
do vetinari: Dom bez ... kantów :)
2020-05-16 11:59:04 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do vetinari: No po prostu tam się sika na okrągło ;-)
2020-05-16 19:36:52 (6 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do † Yanek: Wlaśnie ☺☺☺
2020-05-16 12:09:06 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Szalet miejski na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet