| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat zawierciański
OBIEKTY - Ulica Senatorska
1
2
6
10
11
13
15
17
19
20
21
22
24
26
40
42
44
46

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Senatorska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345
Podobny w Borkowicach
2012-12-17 18:14:53 (13 lat temu)
Puzzle ;)
2013-10-18 19:59:19 (12 lat temu)
Czyli udalo mi się Sławku, pokazać odrobinę więcej tego obiektu ;))
2013-10-19 20:29:40 (12 lat temu)
Niestety przy tym, jak i głównym budynku pałacu od lat nic się nie dzieje.
2013-10-18 21:25:40 (12 lat temu)
Pierwszy plan nie zachwyca. W "pustakowym domku" dyżuruje prawdopodobnie pracownik ochrony - nie zastałem nikogo. Worki ze śmieciami widoczne przy ogrodzeniu spotkać można także w innych częściach obiektu.
2013-10-18 21:49:19 (12 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Śmieci nie udało się ukryć ;)
2013-10-18 22:07:01 (12 lat temu)
To niestety nie Lublin lecz Pałac Dembińskich w Szczekocinach.
2015-12-23 10:08:44 (10 lat temu)
esski
 
do Wincenty Miros: Tnx
2015-12-23 16:00:38 (10 lat temu)
Jakby coś, u mnie 360 st. działa poprawnie ... :-)
2018-08-07 17:05:08 (7 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): A sprawdź na starym szablonie i daj znać co widzisz ;-)
2018-08-07 17:58:39 (7 lat temu)
do pawulon: Stary szablon? A jest coś takiego? hihi ;) Szczerze, nie pamiętam kiedy na nim byłem ale po sprawdzeniu tej panoramy na nim - ciemne tło.
2018-08-07 18:22:56 (7 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): No właśnie. Po chwili pojawia się obraz (bardzo długo się wgrywa), ale jest jakiś taki ściśnięty, po prostu nie da się tego oglądać. Na nowym szablonie jest super (znowu będzie dym za to słowo) ;-)
2018-08-07 18:35:39 (7 lat temu)
do pawulon: No cóż, nie mam na to wpływu. Publikacja była na nowym szablonie ale chyba nie ma wpływu to na jakość obrazu. Może Piotr będzie w stanie coś więcej wyjaśnić. Dymu nie będzie, ja nie z tych... ;))
2018-08-07 18:39:57 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
47 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Senatorska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet