| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Osiedle Orle
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Osiedle Orle

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Pudelek
 
czy to na pewno jest Glogau? Bo w internecie nie mają pewności ;)
2024-01-08 22:23:44 (2 lata temu)
pawulon
 
Powiększyłem do przyzwoitego rozmiaru.
2014-09-15 12:55:54 (11 lat temu)
pawulon
 
Powiększone i dużo lepsze jakościowo.
2014-09-15 12:58:35 (11 lat temu)
TW40
 
Dzięki!
2014-09-16 17:51:37 (11 lat temu)
pawulon
 
do TW40: Proszę ;)
2014-09-16 18:03:09 (11 lat temu)
A gdzie słońce? Widać gdzieś na tym zdjęciu?
2013-08-11 21:47:48 (12 lat temu)
mniszek
 
+1 głosów:1
Nie jest to koniec modelu Układu Słonecznego. Przy drodze z dawnej wsi Skalno do Świeradowa, na zachód od Chatki Górzystów, znajduje się kamień podpisany Pluton i Charon, ufundowany przez Towarzystwo Izerskie.
2024-09-24 03:54:48 (rok temu)
Naniosłam ścieżkę na mapę. Później zauważyłam, że jest jeszcze Haumea i Makemake. Mozna pociągnąc dalej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup
2024-09-24 07:44:25 (rok temu)
do Neo[EZN]: Na tym nie. Słońce znajdziesz na innym ujęciu :)
2013-08-11 22:56:59 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Sorki, już takie jest. Nie usuwajcie, podmienię na inne ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2014-09-15 13:25:20 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Podmieniłem ;)
2014-09-15 13:57:17 (11 lat temu)
pawulon
 
Można już oceniać ;-))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2014-09-15 13:58:05 (11 lat temu)
Pudelek
 
Na polska.org pisze, że to dawna szlifiernia
2024-01-08 22:03:36 (2 lata temu)
do pawulon: Oceniono więc ... ;))
2014-09-15 18:40:41 (11 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): O to chodzi, o to chodzi, mocium Panie ;-)
2014-09-15 19:36:10 (11 lat temu)
arkuba
 
+1 głosów:1
Historię trzeba uaktualnić znów. Most z powodu złego stanu technicznego zamknięto w 2020 r. i postawiono obok bardzo prowizoryczną kładkę. 1 grudnia 2021 r. uroczyście otwarto nowy solidny most!
2021-12-07 20:42:20 (4 lata temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2016-08-17 08:22:45 (9 lat temu)
Dana
 
Proszę o znacznik na obiekcie po lewej stronie - Schronisko turystyczne "Orle" - b18149
2018-12-07 07:49:09 (7 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do Dana : Dziękuję, Zosiu! Bez Ciebie zginąłabym marnie i wielu innych też!
2018-12-07 10:30:26 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dana : Znowu zostawiłam odciski palców ? Dana, to wielki komplement dla mnie i nie wiem czy zasłużony, zaczerwieniłam się po same cebulki włosów na głowie ;-) Dobrze, że znaczniki zaczęły się znów dodawać bez problemu, bo niedawno jeszcze wymagało to kilku lub kilkunastu prób.
2018-12-07 13:16:02 (7 lat temu)
Niezły dialekt.

2021-09-13 15:55:20 (4 lata temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
"Jakżeś wczłapał się w te góry,
W takim skwarze albo dżdżu,
I z pewnością głód poczułeś,
Chyżo zachodź więc w te mury,
Pij a jedz - nie pożałujesz,
Od gospodarza coś dobrego skosztujesz"
2021-09-13 19:28:06 (4 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Wcale taki mądry nie jestem - ten tekst jest do dzisiaj na tablicy na murze "Stacji Turystycznej "Orle" w Szklarskiej Porębie :)
2021-09-13 19:30:09 (4 lata temu)
TW40
 
+1 głosów:1
Można jeszcze tak: "Skoro wdrapałeś się w te góry,
przez słońca skwar i wiatr i deszcz,
pustkę w żołądku na pewno czujesz,
dlatego zachodź, by pić i jeść,
wiedz, że z pewnością nie pożałujesz,
gospodarz smacznie ugości Cię wnet!" - tłumaczenie p. Marcina Wawrzyńczaka.
2022-01-10 20:58:46 (4 lata temu)
TW40
 
do cracusiac: Może ktoś sobie poradzi z tłumaczeniem?...
2021-09-13 18:53:26 (4 lata temu)
ylooC
 
do TW40: Pachnie głębokim Bayernem... i ten Magaknurn ...
2021-09-13 19:17:55 (4 lata temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do ylooC: Super;-))
2021-09-13 20:41:26 (4 lata temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Do schroniska im. Kasprowicza 1 godz.
2022-08-25 19:29:13 (3 lata temu)
grgrz
 
+1 głosów:1
do Desperado: Patrząc na czasy to okolice wodospadu Kamieńczyka.
2022-08-27 11:46:34 (3 lata temu)
grgrz
 
+2 głosów:2
2022-09-18 20:12:46 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
16 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Osiedle Orle - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet