| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Mariacka 37
34
m
Katowice
Mariacka 34
37
m
Katowice
Mariacka 32
41
m
Katowice
Szramka 2
50
m
Katowice
Pomnik błogosławionego księdza Emi...
60
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Syrena, San H01 - 1958+.
2024-08-30 21:19:37 (rok temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do nyskadolniak: Jarzeniówki od 1961
2024-08-30 21:37:37 (rok temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
do Woj11: Tu mały szczegół - jeśli dobrze widzę znak drogowy z przekreśloną literą "P", to funkcjonował on do 1959. Oczywiście wymiana znaków na nowe musiała potrwać (rozporządzenie mówiło tylko o "stopniowej" wymianie, bez konkretnych dat), ale chyba nie dłużej niż 2-3 lata, co limitowałoby górną granicę do 61/62.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2024-08-31 18:41:36 (rok temu)
marek45
 
1963
2025-03-04 20:08:24 (rok temu)
yani
 
do marek45:
Dopisałem autora.
2025-03-04 20:12:15 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do marek45: Marek - 1963 to rok wydania pocztówki... a zdjęcie może być z 1953.
2025-03-04 20:13:37 (rok temu)
do ylooC: Świetlówki w 1953 to chyba w USA...
2025-03-04 21:25:55 (rok temu)
ylooC
 
do Jarosław Dubowski: To był przykład :) Może nieszczęśliwy....
2025-03-04 21:30:36 (rok temu)
yani
 
do Jarosław Dubowski:
Powyższe zdjęcie oczywiście raczej nie jest z 1953 roku, ale świetlówki zaczęto produkować w Polsce już w 1949 roku.
2025-03-04 22:16:05 (rok temu)
Na tej krótkiej ulicy (obecnie deptak) przez wiele lat koegzystowały(?) dwa światy: uciech cielesnych za pieniążki oraz duchowy, reprezentowany przez wyniosły neogotyk sylwety kościoła.
2010-02-20 21:22:09 (16 lat temu)
da signa
 
+3 głosów:3
Podmiana na większe i zmiana źródła.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dop.
2019-01-22 22:49:24 (7 lat temu)
Tam _na_pewno_ widać przejazd ;)
2009-11-08 12:39:48 (16 lat temu)
Oraz ul. Mariacka.
2011-01-22 10:10:31 (15 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Którą pozwoliłem sobie dopisać.
2011-01-22 10:51:55 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: :)))
2011-01-24 09:56:16 (15 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Ze względu wielkość zdjęcia proszę o pomoc w identyfikacji kościoła.
2015-11-19 18:56:39 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
2015-11-19 19:38:37 (10 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dzięki!
2015-11-19 20:16:06 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Bardzo pomysłowe ;-)
2016-08-18 21:55:32 (9 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Piękne! Uśmiałem się ze śmiechu.
2016-08-19 00:33:32 (9 lat temu)
Dana
 
+2 głosów:2
2016-09-10 14:25:33 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fajne ;-)))
2016-11-15 22:33:34 (9 lat temu)
Wygląda jakby wymiotował :)
2016-11-15 23:04:34 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Marek W : No bo to prawdziwy rzygacz ;-)
2016-11-15 23:07:02 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
Św. Piotr ?
2016-11-15 22:51:35 (9 lat temu)
Do podmiany.
2017-06-10 22:51:39 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Coś się zawiesiło gdy wstawiałem.
2017-06-10 23:31:24 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
11 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet