| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Katowicka
Więcej (115)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Basen kąpielowy
398
m
Chorzów
Stadion AKS Chorzów
469
m
Chorzów
Staw Hutniczy
879
m
Chorzów
Pomnik / nagrobek
1007
m
Chorzów
Rynek 5 (Kawiarnia Nasza)
1184
m
Chorzów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Szyb Wanda

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Julo
 
Po lewej trzy dorodne gołębie, a zwłaszcza na dachu...
2012-10-07 19:29:49 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Co to jest "zwłaszcza" i dlaczego jest na dachu ;))))
2012-10-07 19:35:34 (13 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Po dokładnej analizie tej fotografii okazuje się że nie jest to Bytom. W tle wieży widać zakręt ulicy ze słupami trakcji tramwajowej. Pasuje to do Królewskiej Huty (Chorzowa) a foto przedstawia szyb Lochmann w trakcie budowy (po 1922 nazwany Wanda) przy obecnej ulicy Katowickiej. Czyli ten obiekt:

Jeszcze nie było w tym momencie charakterystycznego budynku nadszybia. Po prawej zbocza Góry Redena i widoczny na horyzoncie sierociniec ewangelicki przy Katowickiej 50.
2020-08-08 14:39:57 (5 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
do pawulon: Zwłaszcza różni się od gołębia nóżką, którą ma bardziej.
2012-10-07 19:38:56 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Julo: A ja znam inaczej. Czym się różnią - gołąb siada na oknie a zwłaszcza - na parapecie.
2012-10-07 20:22:55 (13 lat temu)
pawulon
 
do Julo: Tak podejrzewałem ;)
2012-10-07 20:42:01 (13 lat temu)
TW40
 
Z tego co pamietam gdzieś może być (było?) na portalu zdjęcie z tym obiektem jako "niezidentyfikowanym".
2016-11-25 12:13:30 (9 lat temu)
Szkoda że tego zabudowania nie zostawiono.. Pięknie to wyglądało, o neonie nie wspomnę. Mniam.
2016-12-01 19:43:32 (9 lat temu)
To w okolicach AKS
2019-04-09 10:37:15 (7 lat temu)
do TW40: Nie pamiętam żeby to było, podobne zabudowania są na szybie Elżbieta.
2016-12-01 22:28:02 (9 lat temu)
do ireneusz1966: Przed blokiem na ulicy Paderewskiego 36 od strony ulicy Katowickiej.
2019-04-09 15:45:35 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet