| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Taras Daisy
Obiekty w okolicy
Wartownia
42
m
Wałbrzych
Fontanna
44
m
Wałbrzych
Budynek bramny
54
m
Wałbrzych
Przedzamcze Zamku Książ
63
m
Wałbrzych
Taras Wejściowy
77
m
Wałbrzych

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Taras Daisy to plac o nieregularnym kształcie znajdujący się na przedzamczu zamku Książ, od zachodu ograniczony - obiektami hotelu Przy Oślej Bramie, garażami, budynkiem bramnym i dawnym murem obronnym, od południa i północy - murem oporowym. Granicę północno-wschodnią wyznacza prawe obrzeże jezdni ul. Piastów Śląskich i znajdujący się przy niej parking. Południowo-wschodnią część tarasu zajmują klomby, trawniki i fontanna, północną - parking a środek, w okolicy budynku bramnego, to plac o asfaltowej nawierzchni z wyznaczonymi miejscami do parkowania. W wyniku planowanej przebudowy plac otrzyma nową granitową nawierzchnię, znikną miejsca do parkowania w środkowej części, pojawi się więcej zieleni, w tym kuliste bukszpany zasadzone w sposób mający symbolizować
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ŁAPA
 
+1 głosów:1
Tak w ogóle to witam po prawie trójmiesięcznej nieobecności:)
2011-10-14 22:13:20 (14 lat temu)
do ŁAPA: Jeździło się po Polsce. :)
2011-10-14 22:14:08 (14 lat temu)
mar
 
do ŁAPA: Witam :)
2011-10-14 22:38:00 (14 lat temu)
Rafał T
 
+8 głosów:8
W tym ujęciu to kobieta siusiająca na stojąco : )
2019-08-22 21:17:14 (6 lat temu)
do Rafał T : Nie mialem odwagy zwrócici na to uwage...dziekuje źe to zrobileś za mnie ☺☺☺
2019-08-23 09:28:33 (6 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
do Rafał T : To się nazywa równouprawnienie :)))
2019-08-23 12:50:40 (6 lat temu)
atom
 
+3 głosów:3
Na miniaturce myślałem, że ktoś oddaje mocz.
2022-08-11 20:14:04 (3 lata temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do atom: No, to jednak Książ, a nie Bruksela ;-)
2022-08-11 20:18:30 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do atom: Tu łatwiej o takie skojarzenie ;-)
2022-08-11 20:37:48 (3 lata temu)
atom
 
do Licho: 😃
2022-08-11 20:19:36 (3 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Za chwile się wyleje....☺☺☺
2023-02-07 15:34:23 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Taras Daisy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet