| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dom ze Skorzowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Przy oknie, pod zegarem tzw budka polano - urządzenie elektryczne do nagrzewania miejscowego. Temperatura do 45 st. C Czas trwania zabiegu wynosił 20-30 minut.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2016-06-02 18:13:56 (10 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Ja mam taką budkę-polano z laptopa - wystarczy, że położę na nogach a po 5 minutach mam nawet +50 st. C.
2016-06-02 21:45:52 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Zgadza się :) choć któryś ze znajomych ratowników medycznych tłumaczył mi kiedyś, że mężczyzna nie powinien pracować, trzymając laptopa na kolanach, o ile nie chce sobie przegrzać... wiadomych części ciała ;) Czym przegrzanie skutkować może nie będę się rozwodzić ;) :)
2016-06-02 22:26:23 (10 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Arkadiusz K. (Arro): Mam kolege,ktury czesto podruźuje pociagem i pracuje na laptopie...Kiedyś sie go zapitalem jak tak moźna nawed godzinami miecz laptop na kolanach-i chodzilo mi wlaśnie o ten "problem" s ogrzewaniem TYCH miejsc...Jego odpowiedź mnie zdziwila...Poprostu zawsie przed podruźa zjie troche wiecej fasoli...i ma mikrowentilacije....:-).
2016-06-07 07:35:51 (10 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: On ma wikrowentylacje, a pasażerowie obok - darmowe i zdrowe inhalacje ;))))
2016-06-07 17:20:19 (10 lat temu)
do Stenek: Mojim zdaniem, to raczej jest w przedziale sam na sam :-)
2016-06-08 06:34:50 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Piec ogrzewający dwa pomieszczenia.
2016-06-02 19:01:42 (10 lat temu)
Praktycznie, gdyz nieporzadek robilo sie w jednym pomieszczeniu-kuchni.
2016-06-02 19:29:02 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zgadza się. Moja babcia miała podobny w kamienicy, choć w obu pomieszczeniach znacznie bardziej "wystawał" ze ściany. Ogrzewał dwa sąsiadujące pokoje.
2016-06-02 19:05:44 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Arkadiusz K. (Arro): Tu wygląda trochę jak mikrocentralne ogrzewanie dające ciepło do pokoi bo w kuchni jako grzejnik wystarczała kuchnia węglowa.
2016-06-02 19:08:11 (10 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet