| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Kościuszki Tadeusza, gen.

Pole

m
Więcej (140)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Strzelnica Schützenverein Kattowitz
911
m
Katowice
Wieża Kościuszki
953
m
Katowice
Zajazd Sportowy
1116
m
Katowice
Brynowska 54
1278
m
Katowice
Kępowa 45
1627
m
Katowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Tor wyścigów konnych

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1932
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-01-21 15:45:30 (4 lata temu)
fantom
 
do Piotr1941: Mijasz się co nieco z prawdą.
Na fotce jest przedwojenny tor wyścigów konnych, na miejscu którego powstało w czasach PRL'u Ptasie Osiedle.

Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2022-01-21 15:59:32 (4 lata temu)
Krzyś_
 
do fantom: Przeniosłem do właściwego obiektu.
2022-01-21 17:55:24 (4 lata temu)
ritterswalder
 
+3 głosów:3
Warto by uściślić lokalizację owego toru - leżał on w dość dużej odległości od ul. Kościuszki, obecnie teren ten zajmuje osiedle domków przy ulicach Dzięciołów, Kukułek i Cietrzewi, trybuna stała w okolicy obecnej ul. Zimorodków.
2017-07-29 15:46:45 (8 lat temu)
A dlaczego takie małe ? W NAC można ściągać zdjęcia w wielkości ponad 3500 :)
2017-07-29 17:22:58 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do Desperado: Dlatego mamy skrypt, wrzucamy fotę ,,powiedzmy 3500pixeli, odhaczamy opcję ...przytnij...w kilka sekund mamy obraz na monitorze w szerokości 1900 zaś do ściągnięcia całe 3500.
2017-07-29 17:25:40 (8 lat temu)
Ewqa100
 
do Desperado: Coś nie potrafię trafić w NAC na miejsce gdzie można ściągać takie duże pliki :( W NAC szukam w "Zbiorach online". strona przekierowuje mnie wtedy do serwisu "Audiovis" www.audiovis.nac.gov.pl . I tu niestety jak zapisuję znalezione w wyszukiwarce zdjęcie (prawy klawisz i save image as ... ) to ma ono mały rozmiar :(
2017-07-30 19:31:02 (8 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do Ewqa100: To jest bardzo proste :) Otwierasz zdjęcie a następnie prawym przyciskiem myszki naciskasz na "otwórz w nowym oknie". I voila masz zdjęcie w dużym rozmiarze :)
2017-07-30 19:43:00 (8 lat temu)
Ewqa100
 
do Desperado: O... !! kombinowałam ale na to nie wpadłam, że trzeba jeszcze otworzyć w nowym oknie :) Super ! , bardzo dziękuje za wtajemniczenie :))))
2017-07-30 20:07:27 (8 lat temu)
fantom
 
I tu też
2024-02-09 08:55:58 (2 lata temu)
fantom
 
2024-02-09 08:55:30 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Tor wyścigów konnych na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet