| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Szpitalna
1
2
3
4
10

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Szpitalna

Dawniej: Hospitalgasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Znak na mapie o jeden kościół za daleko, pokazuje dawny zbór na Rynku Nowego Miasta.
2011-10-06 00:02:13 (14 lat temu)
mar
 
Czy teraz jest dobrze?
2011-10-06 00:18:03 (14 lat temu)
do mar: Bardzo dobrze, dzięki.
2011-10-06 00:20:49 (14 lat temu)
mar
 
do Mariusz Brzeziński: :))
2011-10-06 00:22:43 (14 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
Hmm ...ciekawe porównanie :) Chyba musiało nastąpić u kogoś jakieś "sprzężenie".
2018-01-25 14:08:18 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do legion: Podejrzewam, że chochlik wyciął część id zdjęcia. Nie bardzo wiem, o które mogło chodzić i nie umiem poprawić. Może Marek będzie wiedział.
2018-01-25 15:21:39 (8 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Już poprawiłem. Teraz jest prawidłowo.
2018-01-25 16:20:55 (8 lat temu)
Św. Jakub.
2014-09-21 18:28:07 (11 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: Zerkaj w ten Toruń, bo tam się mogą z innego miasta trafić fotki. Strasznie pomieszany album
2014-09-21 18:29:30 (11 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
Ten budynek to Wola Zamkowa 19
2017-03-19 11:32:35 (9 lat temu)
Jasiud2
 
+1 głosów:1
Siedziba Urzędu Królewskiej Fortyfikacji Twierdzy Toruń do 1918r.
2023-05-11 12:54:17 (3 lata temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
do Marek W : Serdeczne dzięki, obiekt założony.
2017-03-19 12:22:22 (9 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
Drzwi sprawiają wrażenie wyjątkowo wąskich ;)
2015-07-05 21:43:09 (10 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Zbyt szerokie rzeczywiście nie były.
2015-07-05 21:47:46 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Niski domek na płycie rynku to o ile pamiętam szalet.
2017-02-15 22:12:22 (9 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Dobrze pamiętasz, tu jego zbliżenie:
2017-02-15 22:23:15 (9 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
Wszystkie (moje) zdjęcia wnętrza kościoła św. Jakuba zostały wykonane zza kraty w nawie północnej, która skutecznie broni wejścia do wnętrza kościoła ;-( Ale może kiedyś przy kolejnej wizycie w Toruniu uda się wejść do środka ?!
2017-02-27 10:30:18 (9 lat temu)
Ja nie mialem problemu

pozwolono mnie nawet sfocic jakis podobno bardzo cenny obraz przy oltarzu;

Mialem tez zaproszenie aby wyjsc na wieze. Niestety nie te lata.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2017-02-27 10:53:54 (9 lat temu)
do legion: Znam ten ból!
2017-02-27 10:33:59 (9 lat temu)
do trz (tedesse): Najlepszy moment na zwiedzanie obiektów, które na co dzień są zamknięte to Noc Muzeów. W roku 2017 przypada w Polsce w dniach 20-21 maja, a w kilku miastach tydzień później. W jej ramach w całej Polsce będzie można bezpłatnie zwiedzać tysiące muzeów, zamków, fortów i innych historycznych obiektów. Trzeba będzie się na jakieś miasto bogate w zabytki zdecydować i co nieco obfocić :-)))
2017-02-27 10:46:41 (9 lat temu)
do cracusiac: Nieraz trafi się na "bratnią duszę", która nie robi problemów. Akurat tego dnia kościół był pozamykany z każdej strony (sprawdzałem). Dwa wejścia były co prawda otwarte ale ...skutecznie zakratowane. Ale z zaproszenia wejścia na wieżę to bym chętnie skorzystał. Tak już mam, że jak jestem w jakimś mieście i jest możliwość wejścia na wieżę - czy to kościelną czy ratuszową - to muszę się tam wdrapać :-)
2017-02-27 11:05:27 (9 lat temu)
do cracusiac: Wiem o jakim obrazie mówisz - na lewej ścianie prezbiterium zawieszono duży obraz pasyjny (2,74m na 2,21m) - wybitne dzieło malarstwa późnogotyckiego, powstałe w latach 1480 - 1490 (chociaż niektóre źródła podają 1470-80). Ilustruje ono mękę Chrystusa w 22 scenach, które niejako rozgrywają się jednocześnie, na tle schematycznie zaznaczonej architektury Jerozolimy.
2017-02-27 11:14:06 (9 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
do legion: W wielu znanych kosciolach, ktore na codzien sa zamkniete, w okresle letnim /turystycznym/ sa otwarte, czesto jest tam jakis pilnujacy, ktory na dodatek sprzedaje "bilety". Poniewaz i tak z reguly wrzucam cos do puszki przy wejsciu, tak tez bez wiekszych problemow "kupuje" bilet wstepu. W tym kosciele zamiast kilkunastu minut spedzilem prawie godzine wysluchujac na przemian z fotografowaniem ciekawostek o kosciele, ktore opowiadal mnie ten "pilnujacy". Na wsiach pare razy zdarzylo mnie sie ze jak poprosilem o otwarcie ciekawego kosciolka dostawalem klucz do wejscia z poleceniem, jak zrobisz zdjecia to DOBRZE zamknij i przynies klucze na parafie. Oczywiscie zostawialem zawsze drobny datek.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2017-02-27 11:32:27 (9 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
Interesujące napisy (szyldy) na elewacji kamienicy od strony ulicy Szpitalnej.
2017-02-27 16:30:54 (9 lat temu)
BocieK
 
Komisja wymienia Aleksandra Jacobiego: "Die photographischen Aufnahmen hat Herr A. Jacobi in Thorn geliefert"?
2022-12-12 02:15:08 (3 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
1975+ (Syrena Bosto).
2025-02-09 00:08:24 (rok temu)
Antoni Piotr Korzeniewski
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Zgadza się 1975-83 szła produkcja . Na aukcji data jest 70-79 , więc zawężam 75-79
2025-02-09 00:49:02 (rok temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Szpitalna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet