| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Port Trzebież
Obiekty w okolicy
Boja Niepodległości
150
m
Trzebież
Bar "Zatoka"
203
m
Trzebież
Restauracja "Portowa"
214
m
Trzebież
Zajazd
216
m
Trzebież
Basen Północny
223
m
Trzebież

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Port morski w Trzebieży podzielony jest na dwie części. Basen handlowy z basenami (Nabrzeża nr 1, 2 i 3) dla łodzi rybackich, po stronie południowej oraz dwuczęściowy Basen Północny (żeglarski), przedzielony pirsem.
Pomiędzy Basenem Północnym a Południowym znajduje się nabrzeże dla statków pasażerskich oraz nabrzeże tranzytowe, również dla odpraw granicznych.
Basen Północny użytkowany jest przez Centralny Ośrodek Żeglarski (szkoła żeglarstwa morskiego) a w Basenie Południowym ma siedzibę placówka SAR, ze statkiem ratowniczym.
Port, od strony północno-wschodniej osłania wyspa falochronowa (ok. 600m długości 150m szerokości) powstała w wyniku refulacji dna zatoki.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
Mariuszu, obiekt port juz istnieje, obejrzyj instrukcję przypisywania
2011-10-07 10:52:27 (14 lat temu)
jurekpogodno
 
+1 głosów:1
mamik@pawulon koalicja cierpliwości :)))))))
2011-10-07 13:25:30 (14 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
0 głosów:1
Zapraszam do Trzebieży, żeby policzyć ile jest tu portów.Centralny Ośrodek Żeglarski to nie przystań dla
łódek z rybkami.
2011-10-07 16:19:44 (14 lat temu)
pawulon
 
Port jest jeden !!! Reszta to przystanie : rybacka, żeglarska itp.
2011-10-07 16:35:05 (14 lat temu)
pawulon
 
do mamik: Jak sam Maćku widzisz, pomimo zwracania uwagi i podpowiadania kol. Mariusz robi po swojemu. On swoje zrobił, teraz niech ktoś przypisze ;))
2011-10-07 11:31:51 (14 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do pawulon: Cierpliwości, trzeba wierzyć w człowieka ;-)
2011-10-07 11:36:20 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:3
do mamik: Jestem cierpliwy....... ale do czasu. Później będę rugał i połajał ;)))
2011-10-07 11:45:29 (14 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:2
do pawulon: Wyrocznia tutaj też jedna.
2011-10-07 16:46:29 (14 lat temu)
pawulon
 
do Mariusz Brzeziński: Co tu ma do tego wyrocznia? Taki jest podział i ja na to nic nie poradzę.
2011-10-07 17:28:59 (14 lat temu)
U góry foto restauracji portowej.
2014-09-21 14:52:19 (11 lat temu)
Dodam jedynie że marina w tym sezonie po dwóch latach przerwy wznawia swoją działalność.
2017-02-02 10:49:20 (9 lat temu)
ylooC
 
Dodałem przypisanie do budynku COŻ
2025-03-10 21:46:42 (rok temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Port Trzebież - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet