| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Obiekty w okolicy
Most (pot. Jaszczowiec / ul. Turys...
48
m
Ustroń
Kładka dla pieszych (rz. Wisła / u...
107
m
Ustroń
Bar Jaszowiec
133
m
Ustroń
Wczasowa 16
217
m
Ustroń
Papiernia 6
293
m
Ustroń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Turystyczna 1

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vstrone
 
Nie jestem pewna zarówno datowania, jak i lokalizacji...
2014-11-12 19:00:32 (11 lat temu)
vstrone
 
Tak się zastanawiam, czy to nie jest ta sama budka: tylko, czy ona w latach 60. już tak wyglądała?
2014-11-12 20:04:35 (11 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
Serdeczne podziękowania dla Paulusa i Pala :-) Zrobiłam nowy podpis zdjęcia. Czy ta góra w oddali to Czantoria Wielka?
2014-11-13 10:56:41 (11 lat temu)
palo
 
do vstrone: zbliżenie na tabliczkę wiele by dało.
2014-11-12 20:37:43 (11 lat temu)
do vstrone: Raczej nie jest to budka dróźnika. Obiekt na zdjęciu jest zlokalizowany mniej więcej u wlotu w Aleję Legionów, w pobliżu hotelu "Olympic", czyli dawnego basenu kąpielowego. Tor kolejowy przebiega sporo dalej w prawo. Na zdjęciu mamy kierunek południowy. To na razie moja hipoteza. Spróbuję dopasować do współczesnego widoku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit 1
2014-11-12 21:05:51 (11 lat temu)
vstrone
 
do palo: A ten fragment góry - nie kojarzy Ci się to ze Skalicą? Jest jeszcze jedna kwestia - czy to jest most na rzece Wiśle, czy np. mniejszy mostek na jakimś potoku górskim? A może ta budka to stacja benzynowa w Ustroniu Brzegach?
2014-11-12 21:07:11 (11 lat temu)
do vstrone: Świeże spojrzenie pozwoliło mi stwierdzić, że wczoraj nawypisywałem głupot. Raczej nie jest to most na Wiśle - jest po prostu za krótki, więc Pani teza o górskim potoku znajduje tu potwierdzenie. Wśród widocznych wzniesień nie ma chyba Skalicy. Może to być mostek na potoku Jaszowiec blisko ujścia do Wisły (skrzyżowanie ul. Turystycznej z Wczasową), lub też na potoku Dobka przed skrzyżowaniem ul. Polańskiej z ul. Złocieni. Przy okazji podjadę na "wizję lokalną".
2014-11-13 07:50:30 (11 lat temu)
palo
 
+1 głosów:1
do paulus60: Paulus ma rację, tysiące razy przejeżdżałem ( nawet tam listy nosiłem! ) Turystyczna 1 --> słabo widoczne za krzakami przy przybliżeniu
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcd
2014-11-13 08:49:26 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet